Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » 1000 liter folyadék tárolása...

1000 liter folyadék tárolása 10. 000 forint alatt hogyan?

Figyelt kérdés

Esővíz gyűjtésére kéne. Vannak ezek az IBC tartályok, de egyrészt nem tudni milyen méreg lehetett benne (nyilván ha az volt benne nem mondja el, mert akkor senki sem vinné el) másrészt 10-15 körül vannak Budapest környékén. Ahol meg 6-8 ott vagy méreg, vagy vegyszer volt benne, vagy egyszerűen csak kint van valahol a kaukázusban a falu, ahonnan vinni lehetne.


Milyen megoldások vannak ezen kívül? Vagy hogy lehetne hozzájutni 10 ezer alatt, esetleg 2-4 ezer forintért egy ilyen ballonhoz? Nem vagyok hajlandó ezért több pénzt kiadni. Egyenlőre csak "játszunk" vele, később lehet, hogy ki lesz rá építve tisztító rendszer is és fürdésre is használjuk majd.


2014. ápr. 28. 21:06
 1/8 A kérdező kommentje:

Ami rögtön eszembe jutott azok a PET palackok, de azokat nem lehet tartályként normálisan összekötni.


A másik, hogy két pár négyzetméteres vastag fóliát hegesztek össze fóliahegesztővel, de a franc tudja, hogy megéri-e megcsinálni.

2014. ápr. 28. 21:07
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Amikor volt árvíz 2013ban a Dunán, a gátakat ezzel stabilizálták és onnan loptam. kiöntöttem a gát alá a vizet és elloptam. és egy tűzoltó kabátját is elloptam és zsákokat is loptam és homokot is
2014. ápr. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Lehet,hogy egy kicsit ciki,de 977 liter víz fér bele,és 4000 Ft alatt van az ára:)

[link]

2014. ápr. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Utolsó! Köszi! Pont ilyenre gondoltam :) A párolgás miatt viszont kicsit aggódom, de majd letakarom valamivel.
2014. ápr. 28. 22:23
 5/8 A kérdező kommentje:
Ment a zöld kéz!
2014. ápr. 28. 22:24
 6/8 A kérdező kommentje:
Mondjuk tényleg jó lenne, de jobban belegondolva elég nehéz egyenesben tartani a kertben és nagyon sok helyet elfoglal :/ valami hasonló megoldás lenne jó. Közelít, de ez még nem jó.
2014. ápr. 28. 22:30
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem kell tartanod az IBCktől, mielőtt kikerülnek a szabadpiacra kimossák őket rendesen.
2014. ápr. 29. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem kell aggódni a vegyszerek miatt mert két csoportra oszthatók: apoláris és poláris. A polárist simán vízzel kilötykölöd, az apolárist meg a szagáról megismered, hogy benzin kéne hozzá és azt nem veszed meg. Az emulziókat, amik ennek a kettőnek a keveréke, 80%-ban vízzel ki lehet szedni, ami marad az úgyis lekötött a falához és ártalmatlan. Ha mégsem, feljön a víz felszínére. Vannak mik meg eleve lebomlanak.
2014. ápr. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!