Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Hol tudok venni olyan kellékek...

Hol tudok venni olyan kellékeket amiből saját magam tudok csinálni egyedi gyűrűt, fülbevalót vagy nyakláncot?

Figyelt kérdés
Mert unom a tucat dolgokat, van pár egyedien készített kiegészítőm, de magamnak szeretném csinálni ezeket.

2014. júl. 2. 17:54
 1/2 infomoly válasza:

Sok ékszerkellékes bolt van az interneten. De egy nagyobb hobbiboltban, rövidáruboltban, ahol gyöngyöt is árulnak, vannak fülbevaló akasztók, gyűrűalapok, nyaklánckapcsok...


Szerintem előbb találd ki mit szeretnél csinálni és utána keresd meg hozzá a kellékeket. Az internet tele van ékszerötletekkel, főleg a Pinterest.


Lehet, hogy furán hangzik, de én még életemben nem vettem egy divatékszert sem. Vagy én magam készítettem vagy kézműves vásárokban vettem. :-)

2014. júl. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen! :)

meg is néztem neten és elsőre találtam olyan oldalt ahonnan tudok rendelni, bár job lenne ha közelebb lenne és akkor személyesen is elmehetnék érte de nem lényeg az a + pár száz Ft.


szerintem jó dolog ha az ember magának csinálja ezeket :)

sokkal egyedibb mint a tucat kiegészítők!

meg amúgy sem tudok azonosulni a mostani ékszerekkel, messze állnak a stílusomtól a giccses, ultra giga mega riktós színek.. stb :)

2014. júl. 3. 13:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!