Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Neo Tools kézi szerszámok jó...

Neo Tools kézi szerszámok jó minőségűek?

Figyelt kérdés

2014. júl. 11. 16:41
 1/6 gergo15964 válasza:
69%

Hello


Igen jó minőségűek nekem van csavarhúzó , kombinátfogó , csőrös fogó, harapó és igen top minőség mert chrome vanádiumból vannak (NEM A MADE IN CHINA-S CRV) mivel ezek a szerszámok CSAK LENGYELORSZÁGBAN KÉSZÜLNEK

A neo tools szerszámok a topex lengyel gyár ipari márkája amik a gyártás után LETESZTELNEK.

Ezeknek a szerszámoknak az ára az utóbbi időkben eléggé borsosak lettek de ha otthonra vagy ipari szintű felhasználásra kellennek egyaránt akkor is nyugodtan ajánlom

Ja és ha jól tudom a szerszámok minőségét tükrözi az is hogy a kombinátfogó, csőrös fogó, harapó szerszámukra 25 év gyári garanciát adnak.


Remélem tudtam segíteni

2016. febr. 23. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Serpent ***** válasza:
56%
Én egy imbuszkulcs szettet vettem a Neo tools-tól kb. 2700.-Ft-ért. A kerékpárom kulacstartóján akartam kipróbálni. Leszedtem a kulacstartót, csak észrevettem, hogy kis apró ezüstös pontok voltak rajta. Az imbuszról amit használtam lepattogzott a bevonat. Visszavittem, erre kimagyarázták, hogy "-Tudsz te még ezzel dolgozni.-" meg hogy "-Ha ezzel az indokkal vissza vesszük, kiröhögnek.-". Soha többet nem veszek Neo toolst.
2018. nov. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Soha ne vegyél NEO szerszámot! Én is imbuszkulcs készlettel jártam meg. Egyik fele bele ment a szabványos csavarba a máski nem. Görbék voltak a kulcsok ráadásul. Kidobtam a kukába tanulópénz volt. Soha többé NEO!
2019. márc. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Rá van írva, hogy ipari igényeket is kielégítő szerszám.

Ezzel szemben az igazság, hogy egy rakat xar

2019. nov. 6. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
10%

Akik itt lehúzzák a NEO tools-t, azok tipikusan azok az egyosztályosak, akik a Parkside akkus mini flex-el (én csak barbi flexnek hívom), 76 mm-es koronggal vasúti sint akarnak darabolni. És akkor jön a "hasznavehetetlen szar".

Egy szerszámot nem csak megvenni kell, hanem használni is tudni kell!

Van olyan szervizes ismerősöm, akiknek NEO szerszámos kocsi van a műhelyben NEO szerszámokkal tele. Napi használatban vannak, nem volt még rá panasz. Egyszerűen tudni kell azt, hogy a csillagkulcs sem arra való, hogy 2 m-es csőhosszabbítással próbáld meg a berohadt csavart szárazon meglazítani. WD-40 + egy kis melegítés, és simán megy kézzel is mindenféle meghosszabbítás nélkül. Ésszel kell dolgozni, és akkor nincs baj.

Megjegyzem mindenhol, ahol emberek dolgoznak, van gyártási hiba, amire meg ott van a garancia. Nálam Makita sarokcsiszoló adta be a kulcsot 1 hét használat után, de garanciában cserélték.


OFF: Sok márkának csak a marketingje kiemelkedő, a minősége sokszor nem jobb a harmad vagy negyedáron kapható társaitól. Sokan istenítik pl.: a Liqui Moly-t, mint motorolajat. Néztél már Forma 1-es futamot? Tele van rakva részükről reklámmal az egész pálya, és ott a reklámhely bérlése nem olcsó mulatság. Ezzel szemben ott a MANNOL, ami egy reklámot tekintve "no name" márka, mert semmit nem költenek reklámra. Nekem az autó jobban szereti, kevesebbet eszik belőle, mint a fentebb említett csodanaftából. Az ára pedig kb. a harmada.


A NEO-ról:

LABORATÓRIUM

A NEO szerszámok profiknak készülnek, ezért nálunk a legjobb minőség és a tartósság élveznek elsőbbséget. Laboratóriumainkban nap, mint nap speciális tartóssági teszteknek vetjük alá a szerszámokat. Ezért végeztetünk vizsgálatokat független, és elismert tanúsító intézetekkel, hogy biztosak lehessünk abban, hogy megfelelünk a követelményeknek. Ezek eredménye garantálja a NEO kéziszerszámokra adott legfontosabb minőségi tanúsítványokat. TÜV T+M, ISO és DIN.


TESZTELÉSI ESZKÖZÖK

Egyik kulcsfontosságú eleme a professzionális dizájneszközök, alapos és szigorú felülvizsgálatáról azok minőségét, a laboratóriumban. NEO kutatási eszközök vannak kitéve 50 teszt mindkét esetben felügyeli egy csapat magasan képzett szakemberek, úgy, hogy a végtermék megfelel a fogyasztók elvárásainak. NEO ellenőrzési folyamat három fokozatból áll: ellenőrizni vizsgálat laboratóriumi körülmények között,és a dokumentáció, a tudás. A kísérletek során véleményét a szakértők, hogy a szabványok, minőségi eszközök, elengedhetetlen a fejlesztés a projekt további szakaszában. A laboratóriumban, vagy 200 új eszköz megfelel a az ügyfelek szükségletei és belép a piacra, vagy a teljes projekt fel kell függeszteni. Minőség-ellenőrzés funkció és a biztonsági előírások.Ellenőrző-mérő berendezés segítségével speciális sejt vizsgálja meg, megfelel-e a jelenlegi szabványok és a belső normák a NEO. Dokumentálja a tudást, amely az ellenőrzési folyamat utolsó szakasza, alapja a fejlesztés és a tökéletes. Ezt megerősítette egy független egység a bejelentő által rendszeresen végzett kutatás m.in.: német TÜV, lengyel Ośrodek Badawczo-­‐ Rozwojowy PREDOM, Eltest czy Polskie Centrum Badań i Certyfikacji.



TANÚSÍTVÁNYOK

A kínálatban szereplő termékek garantálják az első osztályú anyagokat, a legújabb technológiákat és a modern formatervezést. Elégedetten látjuk, hogy évről évre egyre nagyobb bizalmat élvezünk az igényes profik körében, akik a legmagasabb minőségi szinten keresik a megoldásokat. Bizonyíték erre az a sokféle díj, melyek tanúskodnak a termékek megbízhatóságáról és az üzleti körök elismeréséről. A legfontosabb közülük a 2012-ben megszerzett TÜV nemzetközi tanúsítvány, mely szerszámaink megbízhatósági pecsétje. Ily módon csatlakoztunk az európai Minőség Ellenőrző szakértők csoportjához. Ez az engedély több mint 1000 terméket ölel fel, amelyben mechanikus, építőipari, rögzítés technikai és dekorációs szerszámok is találhatók. TÜV tanúsítvánnyal rendelkező autóipari termékek.


TÜV, ISO ÉS DIN TANÚSÍTVÁNYOK

Nekünk a legjobb minőség és a tartósság a legfontosabb.

Profi kéziszerszám márkánk a NEO - már évek óta új csúcsokat döntöget minőség tekintetében. A Márka kínálta szerszámok a legjobb anyagokat és a legújabb technológiákat alkalmazzák. A NEO szerszámok megbízhatóságáról tanúskodik a 2012. október 16-án megszerzett TÜV nemzetközi tanúsítvány is.


Ez a tanúsítvány komoly elismerés a szerszámoknak csakúgy, mint magának a Cégnek. Odaítélése nem csak a termékek iránti bizalmat erősíti, hanem azt is, hogy a Grupa Topex minőségellenőrzés tekintetében az európai élmezőnybe tartozik. Emellett világos jelzés a vásárlóknak is. A TÜV jel használata ugyanis szúrópróba szerű ellenőrzésekkel és a tanúsított termékek feletti független felügyelettel jár. Így a fogyasztó biztos lehet abban, hogy az általa vásárolt szerszám megfelel elvárásainak, annál is inkább, mert a megszerzett licenc több mint 1000 termékre vonatkozik. Ezek között találhatók a mechanikus, építészeti,rögzítés technikai és dekorációs szerszámok. Az ellenőrzésekre évente legalább háromszor, vagy négyszer sor kerül, hisz a tanúsítvány nem egy életre szól, évente meg kell azt újítani.


ISO - Az ISO - tanúsítványt az országos szabványügyi szervezeteket tömörítő Nemzetközi Szabványügyi Szervezet adja ki.


DIN - A DIN - Német Szabványügyi Intézet, a német szabványügyi intézmények munkájáért felelős intézmény, valamint ennek képviselője a világ és európai szabványügyi szervezeteknél.

2022. aug. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

>>Akik itt lehúzzák a NEO tools-t, azok tipikusan azok az egyosztályosak, akik a Parkside akkus mini flex-el (én csak barbi flexnek hívom), 76 mm-es koronggal vasúti sint akarnak darabolni. És akkor jön a "hasznavehetetlen szar".<<



Köszönjük a sértegetést, ez mindig egy ultima ratio azoktól, akik nem képesek észérvekkel beszállni egy vitába.


Köszi a TÜV és egyéb minősítések ide citálását, gyakorlatilag ezekkel a minősítésekkel szinte az összes Aldi-s meg Lidl-s OBI-s, Prakitikeres barkácseszköz is rendelkezik, a gyakorlat azt mutatja, hogy ez nem garancia a minőségre.


Mint ha azt állítanád, hogy mindenki jól vezet, akinek jogsija van. Ezt te sem gondolod komolyan.


Én a részemről teszek a reklámra, az érdekel, hogy ipari felhasználás mellet melyik bírja. Igen, néha egy noname márka lepipál egy ipari szerszámot, de ez nem jellemző. És igen, sokszor csalódok ipari márkákban is, de ettől még a NEO nem lesz jó márka, mert átlagon alul teljesít.



Termelő cégnél dolgozom, szerszámbeszerzéssel foglalkozó kollégám úgy gondolta megpróbálja a NEO Tools szerszámaiból feltölteni a céges szerszámparkot (kb 40 kollégáról van szó). A szerszámokból szinte semmi nem vált be hosszú távon. Nyeklő-nyakló szerszámosládák, életlen oldalcsípő fogók, tévesen mérő multiméterek, széteső, kerekes szerszámkocsi (az enyém 1 hónapon belül használhatatlan lett). Gyárilag görbe imbuszkulcs lészlet, aminek az egyik vége belemegy a csavarba, a másik pedig nem. Torx kulcs az első használatkor eltört (kilincs felrakása, erőltetés nélkül). Az árai is nevetségesek, gyakran többet kérnek érte, mint egy Wiha, Wera, KingTony, Proxxon, CetaForm vagy egy Haupa szerszámért, mely márkák igen ritkán okoztak eddig csalódást.


Ugyanazon kilincs felrakásakor a Stanley meg Truper (nem is ipari cucc) torx kulcs miért nem törik el? A Neo meg sorra hullik, ez nem véletlen.

2022. aug. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!