Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Fa ládikát szeretnék készíteni...

Fa ládikát szeretnék készíteni Páromnak, de nem tudom hogy álljak neki. tanácsokat kapok? Az elképzelés, és ami rendelkezésre áll lent.

Figyelt kérdés

tehát. szeretnék készíteni neki egy kis ládikát, és nem tudom hol kezdjek hozzá. amim van: deszka (2es 3as kb), elektromos gyalu, el. csiszoló, rengeteg csavar, talán zsanér is.mire lehet még szükségem a törelmemen és a munkaidőn kívül?

FONTOS, hogy nem lenne túl nagy, tehát maximum 20x15x5 (hossz x szélesség x magasság) előre is köszönöm a tippeket. :)



2014. szept. 1. 17:48
 1/4 anonim ***** válasza:
A leírtakból arra lehet következtetni, hogy valahonnan van ugyan anyagod meg szerszámok is, de "szakmailag" teljesen felkészületlen vagy és soha még famunkát nem csináltál. Ne is kezdj bele.
2014. szept. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 supra01 ***** válasza:

Szia!

Hát ja, az előzőnek igaza van!

Nem ajánlatos neked ezeket a szerszámokat kézbe fogni, mert veszélyesek.

Szerintem jobban jársz, ha bemész egy hobby boltba, ahol pár száz forintért kapsz nyersben ilyen ládikát és úgy színezed, alakítod ahogy neked tetszik. Így a te munkád is benne van az ajándékban.

Ha mégis bele akarsz fogni, akkor írj és elmondom.

2014. szept. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bemész a hobbibótba és veszel olyat amilyen neked tetszik, majd kipingálod.
2014. szept. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 apababa ***** válasza:
fürész!
2014. szept. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!