Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Megéri drága szerszámokat...

Megéri drága szerszámokat venni ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Villanyszerelőként dolgozom, mint alkalmazott. Na már most megéri alkalmazottként szétbarmolni a saját szerszámaim?

Sokszor van olyan hogy rögtönözni kell, és azzal kell megoldania az embernek amije van.



2014. nov. 18. 18:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Miben állapodtatok meg ,vagy miként van a szerszám ellátás .Gyors jó munkához kellenek a célszerszámok is .Meglehet dolgokat kinlódva is csinálni,meg könnyen ,gyorsan is .

Néha bizony én is vittem a magamét,mert még azt hitték hülye vagyok a szakmához.Rendszert viszont nem csináltam belőle .

2014. nov. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Előfordult hogy mi is behoztunk néha 1-2 speckó szerszámot mert bent nem volt, kábelprés meg hasonlók. De szerencsére elég jól felszereltek minket kézi szerszámokkal a saját marad otthon. Normális cégnél szerintem ez így működik, hogy várnának el gyors és pontos javítást ha nincs mivel?
2014. nov. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Leginkább kéziszerszámokra gondolok (csavarhúzó, fogók stb.)

Szóval akkor normális esetben a cégnek kellene ezt adnia.

2014. nov. 18. 21:13
 4/4 kovpet ***** válasza:
Ha alkalmazott vagy, akkor a cégedtől kérj szerszámot, ne te vegyél. Aki magának veszi a munkaeszközeit, azt vállalkozónak hívják (és a neki fizetett díj is ennek fényében alakul).
2014. nov. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!