Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Melyik a jobb láncfürész?...

Bóna Ferenc kérdése:

Melyik a jobb láncfürész? Skil 0780AA 2000 watt elektromos láncfűrész Makita UC3541A elektromos láncfűrész

Figyelt kérdés

2014. dec. 29. 17:38
 1/9 anonim ***** válasza:

inkább a makita -azzal mi évek óta vágjuk a méterfát tüzelőnek.

a skil a bosch legolcsóbb tagja, amihez a nevét sem adja már.

de persze attól függ neked mire és mennyit fog kelleni, akár az utóbbi is megfelelhet tökéletesen.

2014. dec. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
makita
2014. dec. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Algebra8262 válasza:
Inkabb makita!
2015. jan. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Inkább a Makita, de már az sem az igazi. Sokat romlott a minősége.

Abban egyetértek az előttem szólókkal, hogy a Skil a Bosch család egyik legolcsóbb tagja, de esetenként jobb, mint a Bosch.

2015. jan. 6. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Makita
2015. jan. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Makita, egyértelműen. A Skil valóban a Bosch csoport része, de olyat én még nem láttam, hogy bármelyik típusa jobb lenne a Bosch ipari (kék burkolatú) gépeinél. A zöld Bosch persze más kategória, az barkácsgép.
2015. febr. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem SKIL kézi fúrom van (Made in Holland)nem egy mai darab, de ledes irányjelző van benne, fordulatszám állítás + tudod a sebességet állíttatni, hogy milyen intenzíven nyomod be a bekapcsoló gombot. (ütve fúró is egyben a fúró) A lényeg még a édesapám vásárolta és kb. 25-30 éves lehet a fúró és rendszeresen használva volt/használatban van. És még mindig fúró (Van másik is több fúró is, de mindig ő favorit. :))Azon kívül, hogy kicsit már kotyog a tengely ami nem meglepő ennyi idő/használat távlatában semmi gond nincs vele. Én biztosan egy Skilt vennék, de szerintem egy szinten lehetnek minőségben bár ehhez mind a kettőt ki kellene próbálni akkor lehetne teljesen releváns választ adni a kérdésedre.
2015. dec. 4. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Kedves hetes! A mai Skil sajnos már nem az a Skil, amit 20 évvel ezelőtt megismert és megszokott az ember. A márka hasonló folyamaton ment keresztül, mint a Black and Decker. A valaha jó nevű, és jó minőségű "félprofi" kategóriás, masszív termékek mára nevetséges, játékszer szintű, silány minőségű ipari hulladékokká süllyedtek. Makita még tartja magát, a japánoknak ma is fontos a minőség.
2015. dec. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Azért a Skilt nem temetném ennyire... Maradjunk abban, hogy kábé árában van mindkettő, vagyis a drágábbik kicsit jobb ár-érték arányú a több pénzért is, de ennyi. Ahogy írták: függ attól, mire kell. Tegyük hozzá: a Skilnél előfordulhat egészen meglepő minőségi szórás is, a Makitánál azért ez extrém ritka. A garanciák pedig bőven "elbánnak vele", ha tényleg előfordul véletlenül, hogy kikerül valami silányság...
2015. dec. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!