Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » A horganyzott vadhálót lelehet...

A horganyzott vadhálót lelehet ásni a földbe? Ha igen mennyi időt bírhat ki míg szét nem rohad?

Figyelt kérdés
Kerítést szeretnék építeni de valami olcsót és a vadhálóra gondoltam. Jó lenne ha nem tudna beásni a kutya csak nem tudom mennyire lenne tartós a vadháló ha leásnám egy 30 cm mélyre.

2015. jan. 18. 19:44
 1/3 anonim ***** válasza:
hát horganyzott...
2015. jan. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A mai horganybevonatok már nagyon jó védelmet biztosítanak, és az erdészetek a vadháló alsó 40-50 centiméterét, ha be nem is ássák, de le szokták fektetni a földre, hogy nehezebben tudja kibontani és felszedni alulról a disznó. A beásást hogy bírná, nem tudom, de ott már olyan egyéb szempontok is számítanak, mint pl talajösszetétel (meszes, homokos, humuszos, stb.
2015. máj. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

[link]


Ezen az oldalon például leássák a vadháló alját a földbe.

2015. máj. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!