Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Hungarocellre mivel tudom...

Hungarocellre mivel tudom felragasztani a led csíkot?

Figyelt kérdés

A led csík ilyen műanyagféle de inkább gumi,a hungarocel meg hungarocel :D

Olyan ragasztó kellene,ami fogja mind2-őt és nem oldja a hungarocelt. A pallmatex kilőve,mert eszi a hungarocelt. Pillanatragasztót próbáltam,de az is eszi. Valami ötlet?



2015. febr. 16. 19:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen hungarocellt kaptál, mert nekem a Loctite 401 nem okozott kárt a szegélyben. Az viszont igaz hogy ha egyszer felteszed vele, az többet egyben SOHA nem jön le, akkor sem ha a szalagban akad 1-2 gyári hibás LED és cserélni kell.
2015. febr. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tudom ajánlani az öntapadós kétoldalú ragasztószalagot. Tekercsben kapható. Ráragasztod a ledcsík hátuljára, lehúzod róla a védőpapírt, és felragasztod a kívánt helyre.
2015. febr. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Ezt a pillanatragasztót az eurósba vettem kb 100 forintért.. szóval nem márkás.

A kétoldalú ragasztón gondolkodtam még,de az egy időután nem engedi el?

2015. febr. 16. 20:17
 4/8 A kérdező kommentje:
Amugy álmennyezeti hungarocel.
2015. febr. 16. 20:18
 5/8 anonim ***** válasza:
Én a konyhapulton használtam kétoldalút, azt lekaparni sem lehetett amikor kellett volna. Hungarocellnél nem tudom mi a helyzet. Úgy mérlegelj hogy a LED nagyon megbízható, de gyári hibák előfordulhatnak és akkor egy területen kiéghet mindegyik, előtétfüggően.
2015. febr. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Még ami ötletem van, az a polisztirol ragasztó. Az talán eltávolítható, ha le akarod szedni valamikor.
2015. febr. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Díszléc/stukkó ragasztó, építési ragasztó. Az tuti megfogja. Amivel a hungarocel lapokat és léceket lehet falra ragasztani. Kinyomópisztolyos verziót láttam eddig még csak. De az tuti megfogja.

Ilyen ni:

[link]

Lassan kötnek, de a led-szalagot szerintem megfogja. Ha egyszer megköz, baromi erősen tart.

2015. febr. 17. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat,végül pillanatragasztóval meglett,kicsit megmarta a hungarocelt,de nem veszélyes.

Ha le kell szedni majd,akkor kitalálok más megoldást :)

2015. febr. 17. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!