Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Milyen fóliát tesz a videóban...

Milyen fóliát tesz a videóban az üvegre? (lent)

Figyelt kérdés

Ilyesmit szeretnék csinálni, és az lenne a kérdésem, hogy valaki tudja-e, hogy milyen fóliát tesz az üvegre, és hogy hol lehet kapni esetleg?

Én valami olyasmi fóliára tippelnék, amit autóüvegre is szoktak tenni, amitől csak kifelé lehet látni...



#fólia #infinity mirror #illusion mirror
2015. febr. 17. 14:44
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsánat a videó link lemaradt: https://www.youtube.com/watch?v=b2bvWArORSc#t=96
2015. febr. 17. 14:46
 2/5 A kérdező kommentje:
És persze ha szerintetek is sötétítő fólia, akkor a google-el már én is megtalálom a vásárlási lehetőséget...
2015. febr. 17. 14:47
 3/5 anonim ***** válasza:
Reflexiós üveg, de nem tudom, hol lehet kapni ilyen fóliát. Szerintem üvegesnél érdeklődj.
2015. febr. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]

Általában teljes métert adnak csak, és négyzetmétere 5-10000 forint között van. Ajánlatos alaposan megtisztítani az üveget, mert egy darabka porszem is ki tudja szakítani a hajszálvékony fóliát.

2015. febr. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Tehát szerintetek ilyennel nem működne? jóval olcsóbb mint az előző két verzió, és a videón is valami hasonló fekete fóliát tesz fel és az autóban is az a lényege, hogy kifelé lásson az ember, csak befelé ne...

[link]

2015. márc. 2. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!