Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » A háztól külön lévő pincét...

Papik Norbert kérdése:

A háztól külön lévő pincét hogyan alakítsam, át szobává?

Figyelt kérdés
ablak nincs rajta de ojan ajtót akarok beépíeni amin nyitható ablak van. alúra betonozni szeretnék de aalá fóliátra gondoltam hogy ne szívja fel a beton a nedvességet. a fal pára lecsapódása ellen szigetelésre gondoltam nikecelel. színtúgy a mennyezetre is. fűtés fa tüzelésűre gondoltam. a szellőzést, levegőcserélést azt csőkivezetéssel szeretném megoldani ha lehet. ha nem mmegoldható akkor nyugottan várok vélemyényeket ötleteket
2015. febr. 18. 17:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Pincét nem igazán lehet lakásra használni. A falak hidegek, le fog csapódni a pára, penészes lesz. Ha leszigeteled belülről, akkor nem lesz hőtároló tömeg, ahogy kialszik a tűz azonnal kihűl. A nikecell alatt is penészes lehet.
2015. febr. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Be akarsz ruházni aljzatbetonra, nikecellre, mennyezetre... Ehhez már csak két raklap tégla kell, 12 négyzetméter tetőanyag, és ragaszthatsz a házad mellé egy szobányi épületrészt, föld feletti, száraz, penészmentes formában. Ha van elég helyed a ház mellett,és tudod vállalni a plusz költségét, ez lenne inkább a járható út bővíteni.
2015. febr. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!