Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » MIlyen a jó karbi membrán...

Zámbó György kérdése:

MIlyen a jó karbi membrán állapot?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem,h van egy fürészem.Nem is emlékszem mikori :) Eléggé nehezen megy. mindig állítani kell. Erő van benne,mert ha beállítom akkor szépen dolgozik. A kérdésem az lenne,hogy az előbb szétszedtem és hát a karbiban a membrám ellégé, nem is tudjom hogy fogalmazzak de "ernyett volt".

Az én véleményem szerint egy membránnak kissé feszes,de rugalmasnak kellene lenni-e. Na ez nem feszes. Olyan minhta már "ellágyult" volna.

Elnézést ha ikissé érthetetlen szavakért,de nem találtam rá jobb szokat.

Előre is köszönöm


2015. febr. 26. 17:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Van erre egy félig népies szakzsargon, még erdészeti dolgozó koromból: a membránod "meg van tökösödve". Ha úgy érzed, illik rá ez a kifejezés, akkor lehet, hogy jobb lenne cserélni.
2015. febr. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
miket meglehet itt tudni:D
2015. febr. 28. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Elnézést,hogy most válaszolok. Nagyon köszönöm.
2015. márc. 11. 07:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!