Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Miért nem tudom a Briggs...

Jozsef m kérdése:

Miért nem tudom a Briggs motoros kerti kapám berántó zsinórját működtetni?

Figyelt kérdés
A gép az őszi használatkor még működőképes volt. Az indítási kísérletre a berántó még nagy erőfeszítésre is csak alig mozdul, a főtengely és a szelepek nincsenek megszorulnak.

2015. febr. 28. 18:10
 1/4 Borosta2 válasza:
vagy a csapágyak rohadtak be, vagy a zsinór csúszott rosszul vissza és rátekeredett a tengelyre szedd szét a berántó részt és meglátod.
2015. febr. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Vedd le a felső burkolatot a berántóval .Ekkor már látsz is valamit.Lehetséges egy kis csavarlazitót befujni a rúgóhoz.

Ha meglazul ,egy kis olajat kell oda juttatni .De lehet a zsinór rossz feltekeredése ,ami a kihuzás után aztán jól megy majd vissza .

2015. febr. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A berántó tökéletesen működik, mivel gyertya nélkül, többszöri rántással tisztítottam meg a télire bejuttatott olajtól a hengert.
2015. febr. 28. 20:16
 4/4 anonim ***** válasza:
Na most akkor működik a berántó vagy nem? Mert egyszer azt írod hogy nem majd azt hogy igen.
2015. márc. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!