Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Melyiket éri meg megvenni co2...

Melyiket éri meg megvenni co2 vagy corgon palackot?

Figyelt kérdés
2015. márc. 6. 08:36
 1/7 anonim ***** válasza:
corgonnal jobb minőségű a varrat, de drágább
2015. márc. 6. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az attól függ, hogy olcsóbban akarsz hegeszteni, vagy szebben. De előttem válaszoló már leírta.
2015. márc. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
a corgon mellett szoló vélemények igazak hogy 20% ék teljesitmény nővekedés tisztább varat lesz?ahogy nézegettem a közelembe árulják az egyik telepen a co 20 kilos palackot 25 ezerért 28 ért pedig árulnak már 40 literes corgont. árban nem sokkal több igaz nagy palack van 26 ezerért 10 literes is,csak nem tudom melyiket válasszam. 10 literest corgont kicsilem de a nagypalackba félek beruházni mert akkor elvileg a töltése is elég borsos szerintettek?
2015. márc. 7. 22:36
 4/7 anonim ***** válasza:
otthonra jó a co2 ezzel is teljesen jók a varratok de ha nagyon számít a varrat minősége akkor corgon
2015. márc. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
pl karosszériázásra és egyébb ilyesfajta hegesztésre akkor co2 vagy ezekhez már inkább corgon??nekem ilyesfajta munkálatokhoz kellene a palack
2015. márc. 12. 15:48
 6/7 anonim ***** válasza:
Megfelel a co2. A corgon ott jelentősebb, ahol látható, szép varratokat kell készíteni. Karosszériánál le is köszörülöd, és el is kitteled.
2015. márc. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
palackokat hogy lehet cserélni cseretelepen,tegyük fel ha 2016 .11 hó ig van nyomásprobája akkor addig lehet cserélni vagy ez hogy van???
2015. márc. 15. 16:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!