Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Van egy kutyám karcsi. Azt...

Van egy kutyám karcsi. Azt akarom kérdezni építettem neki házat cseresnyefábo mer kirohadt a vénség kisuhintottam baltával gyökérestű. Szegeltem ólat de kell ablak hogy lásson ki mer aszony muskátlit rak a párkányára. Milyen műanyagüveget rakjak?

Figyelt kérdés
igazit nem akarok ki ne fejelje a kis diló aztott kivérzik pedig szeressük ötet kis kolbásztacsi.én mondtam aszonynak bolond te há répát nem akar ütetni meg krizantént hogy jó érezze magát?
2015. márc. 9. 01:50
 1/4 anonim ***** válasza:
A kutyak nem nagyon szoktak ablakon kileskelodni. Valamint az ol oldalszigeteleset is rontja. De ha nektek az tetszik akkor erdemes plexi-t hasznalni, van belole teljesen atlatszi is. Feny beeresztesre kivalo, es veletlenul sem tudja kitorni. De barmilyen muanyag atlatszo lap jo hozza.
2015. márc. 9. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
láttam, 5* jó!
2015. márc. 9. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
folpack? Az nem vágja el a nyakát!
2015. márc. 9. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Van Trabant kombi hátsó szélvédőm, ha kell! Azt a tacsi nem fejeli ki, ha mégis, akkor sem vágja el a nyakát, mert fóliázva van, biztonsági, kristályosan törik. Ha a fűtőszálakat bekötöd rajta aksira, vagy trafóra, akkor a reggeli párát is egy gombnyomásra lefűti, és máris gyönyörködhet az éppen nyíló muskátlivirágban. Ja, és én még akasztanék be neki egy kolbászos illatosítót, ha már komfort, akkor ne kis stílűen nyomjuk... :-)
2015. márc. 9. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!