Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Fúróban, csavarbehajtóban mi...

Fúróban, csavarbehajtóban mi számít megbízható márkának? (nem barkács)

Figyelt kérdés

2015. márc. 26. 17:12
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Bosch, Black & Decker, Festool, Dewalt, Fein, Hitachi, Milwaukee, AEG, Makita
2015. márc. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Bosch,makita ajanlom!!
2015. márc. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Black&Dacker-ről azt mondják, hogy már nem azt a minőséget nyújtja mint régebben.

A Bosch-al kapcsolatban pedig Árukeresőn viszonylag sok a negatív kritika (ehhez a nagy márkanévhez képest)


Fieldmann esetleg?

2015. márc. 26. 19:17
 4/10 anonim ***** válasza:
Dewalt, hilti . makita
2015. márc. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A Bosch esetében nagyon nem mindegy, hogy az ipari, vagy a barkács termékét vásároljuk meg! Egyértelműen elkülönül a zöld burkolatú, átlag-barkács minőséget produkáló, és a kék színű, Svájcban és Németországban összeszerelt ipari gép, ami ma is a legjobbak közt van! Megbízható gépei vannak a Makitának is (ők pl elkülönítik a barkács célra készülő gépeiket, Maktec néven forgalmazzák, hogy véletlenül se keverjék össze az iparival) Az AEG powertools lithium aksis behajtójával van még személyes tapasztalatom, nagyon szeretek vele dolgozni, A Dewalt is a legjobbak közt van. B&D az felejtős, sajnos manapság már a noname kínai szintjén készítenek rövid élettartamú barkács gépeket.
2015. márc. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 gomzoli ***** válasza:
100%

Megemlíteném a Ryobi márkát is.

Átszámítva kb. 45 ezerért vettem 18 V-os Li akkuval (2 db) 1 órás gyorstöltővel. A nyomatéka 48 Nm, ami brutális, 2 sebességes, beépített világítással, és mágnesfelülettel. Csendes, a "ravasz" nagyon finoman szabályozható, semmi lötyögés, rezonancia nem tapasztalható.

2015. márc. 27. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
69%
Csakis és kizárólag: FESTOOL!!!! Boschból az iparinak nevezett hulladék is csak ideig óráig jó. Makitáim voltak előtte azok is bírták sokáig, de a Festool a leges legmegbízhatóbb.Az ilyen black&decker meg hitachi mind mind hobbikategória :( Tudom, hogy túl drágának tűnik a festool, én is félve ugrottam bele, de mostmár jó pár évre visszatekintve bizton mondhatom:MEGÉRTE!!!!
2015. márc. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Makitára mondják, hogy jó, a Bosch, B&D alatta van minőségben jóval.
2015. ápr. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
7%
A makita kb egyszinten van a barkács bosch-al(zöld). Egyáltalán nem ajánlom személy szerint a Makitát... elég hitvány az anyagminőség és nem egy megbizható konstrukciók. Elég sok ismerősöm dicsekedett a makita gépeivel 1 évig... utánna meg dobhatták ki..A Makitával csak magyarországon vannak ennyire elszálva...csak itt dicsérik... a Németek nem is használják az iparban nem véletlen... mert barkács minőség!!!!! Ha igazi márkát akarsz akkor Ipari Bosch (kék) gépeket ajánlom, vagy pedig a Fein márkát de ezt a kettőt bármilyen elektromos szerszámban. Nem fogja az ember megbánni ha egyszer megveszi ezeket és csak töredékkel drágábbak mint a barkács gépek.
2015. jún. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Előző, jó nagy hülyeséget írtál a makitáról! Mi építőipari cég vagyunk, és a cuccok nagy része makita. Ha gépet veszek, mindig regisztrálom, hogy a garanciaidejét 3 évre kiterjesszem. A "keménytökű" brigádom sem arról híres, hogy simogassa, és dédelgesse a gépeket, de eddig én nem sok meghibásodással találkoztam, ami 3 éven, vagy azon túl előjött volna. Szénkefe cserék voltak már több gépen is, de az természetes elhasználódás, illetve egyik flexen a kapcsoló ragadt be, amit javítottak, és azóta is megy. A németekről meg annyit, hogy ott is van Makita, de a Bosch, Fein és az AEG hazájában értelemszerűen (vásárlói tudatosság, -hazai termék) a sajátjukat preferálják.
2015. jún. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!