Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Black & Decker KR911K ütvefúró...

Slash69 kérdése:

Black & Decker KR911K ütvefúró tapasztalatok? Csavarozásra kellene, csak famunkára otthoni jelleggel, max 30as furatra fába, évi 10 fúrásra téglába .

Figyelt kérdés
2015. márc. 27. 08:16
 1/2 anonim ***** válasza:

csavarozáshoz egyrészt nehéz, mint a dög, másrészt nyomatékhatároló nélkül csak szétb****d a bitet és a csavarfejet. ahhoz kell egy csavarbehajtó.


maga gép egyébként egy általam értelmezhetetlen tartomány. téglára, gyengébb betonra (pl. ajzat) egy kisebb gép is bőven elég, komolyabb betonra (pl. házgyári panel) meg lehet kevés, mert mechanikusan üt. (onnan lehet tudni, hogy nincs megadva ütőmunka) ha erőlteted, meg a szerkezet megy tönkre tőle. és mindeközben meg nehéz, mint a franc és sok helyet foglal.

2015. márc. 28. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az elmúlt 10 évben 3 B&D szerszámom volt. Egyikkel voltam csak elégedett, egy 1200 W-os 125 mm. gyorsvágó. Igaz már csapágy és szénkefe csere is volt, de 5 év alatt rengeteget dolgozott. A fúró pocsék, az akkus csavarozó jó volt, de egyik sem bírta csak kb. 1,5 évig. Fúrót piros einhell-t vettem, akkus csavarozó helyett makitát. Nagyon jók. Én biztos nem veszek többet black & deckert. Ryobit is tudom ajánlani. Ács ismerősöm ryobi és makita szerszámokkal dolgozik. Elégedett velük.
2015. márc. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!