Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Milyen használt Co hegesztőt...

Milyen használt Co hegesztőt érdemes venni?

Figyelt kérdés

Az egyik és a másik ami a közelemben van!

Mire kell odafigyelni?Tippeket tapasztalatokat várok!

[link]


[link]



2015. ápr. 13. 20:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz dolog használtan jó készüléket venni, mert mindig van valami "oka" amiért eladják. Ez a két készülék szerintem túl van árazva. A TIP egy barkácsgép, hasonló kategóriájú Einhell-t, 20 kilós palackkal 45-ért vettem nemrég. A másik, már komolyabbnak tűnik, de ha jól látom nagyon rosszak a bekapcsolási idők. Nem tudom milyen munkára szánod, de ezek a trafós gépek már eléggé elavultak és gyengék. Leginkább karosszéria munkákhoz valók. Persze a használtak között is kilehet fogni jó gépet, jó áron, csak ez egy időigényes folyamat és folyamatosan böngészni kell a hirdetéseket.

Amire érdemes figyelni:

Legyen Euro csatlakozós a munkakábel,

jó, ha rámegy a 15 kg-os huzaldob,

átfolyásmérős nyomáscsökkentő,

fokozatmentes áram, ill. feszültségszabályzás,

itthoni szervizhálózat.

2015. ápr. 14. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nekem csak háztáji kasznizásra kell!Vastag anyaghoz van trafóm az visz mindent!
2015. ápr. 14. 18:46
 3/6 anonim ***** válasza:

Kasznizáshoz bármelyik jó lehet, ott úgyis csak gyenge árammal és szakaszosan kell dolgozni. Ettől függetlenül nekem a Cemig komolyabb gépnek tűnik (Euro kábel, külön épített huzalelőtoló, dupla órás nyomáscsökkentő), csak arra a nagy Co palackra nincs igazán szükség a háztáji kasznizáshoz.

Ki kellene próbálni őket és amelyik szebben muzsikál, azt venni :)

2015. ápr. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
manapság minden nyomáscsökkentő "duplaórás". egy nagynyomású és egy kisnyomású. ez nem akkora csoda :D
2015. ápr. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"manapság minden nyomáscsökkentő "duplaórás". egy nagynyomású és egy kisnyomású. ez nem akkora csoda :D"


Ennek ellenére a képen látható TIP-en, egy óra nélküli nyomáscsökkentő van :P

2015. ápr. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
TIP Einhell gépeket csak kilóra vedd meg, de előtte próbáld ki lehet-e velük normálisan hegeszteni, sajnos előfordulhat hogy a szegényes elektronika miatt használhatatlanok mert az előtolás nem működik jól. Megjavítani, meg lehet de nem érdemes, mert annyiért jobbat is kapsz. A Cemig sem egy jó márka, de ha működik akkor viszonylag tartós és nincs olyan gyermekbetegsége mint a tip vagy einhellnek.
2015. jún. 22. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!