Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » PowerPlus asztali körfűrész,...

PowerPlus asztali körfűrész, valakinek tapasztalata van?

Figyelt kérdés

Asztali körfűrészt tervezek venni, találtam a neten egy ilyet:

[link]


Ezt lehet Mo-n is kapni, elég kedvező az ára, de a minőségéról fogalmam sincs. Elvileg ez az XQ termékcsalád a powerplus-on belül a top kategória, de azért én nem akarok hinni a szlogeneknek :)


Szóval, ha valakinek van tapasztalata ezzel a géppel, esetleg megosztaná velem?



2015. máj. 18. 14:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Attól függ, mire szeretnéd használni. Ez ugyanis nem asztalosipari gép. Otthoni barkácsolásra viszont képek, és leírás alapján nem tűnik szarnak, én simán megvenném. Szintén biztató, hogy mernek rá 5 év garanciát vállalni, illetve van a leírás mellé robbantott ábra is, valószínű, hogy szervizháttér és alkatrészellátás is megoldott, ha szükség lehet rá a későbbiek folyamán.
2015. máj. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem is vagyok asztalos-iparos, csak ilyen hobbi hétvégi harcos :D

Ugye a barkács meg profi kategória között ELVILEG az a különbség, hogy a profi gép bírja az állandó nyúzást, a barkács meg nem; ez sok gépnél bele is van írva a manual-ba, hogy évi hány órás használatra van tervezve.

Viszont ettől még elvárnám egy géptől, hogy precíz, pontos legyen, tehát ha beállítom a stellert egy adott szélességre, vagy adott szögbe, akkor az maradjon is úgy.

Mégis, a legtöbbször úgy tapasztaltam, hogy épp a fent említett tulajdonságokkal van a legtöbb gond egy olcsó szerszámgép esetében.. nem pontos, lötyög, kotyog, képtelenség két egyforma széles darabot vagy egyforma szöget leszabni vele, stbstb.

Ezért lennék kíváncsi, hogy konkrétan ezzel a géppel találkozott-e már valaki, mert gagyi, kotyogós, lötyögős, szétesős Einhell van 30-ért is, ez meg mégiscsak 120-130 ezer pénz..

2015. máj. 18. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!