Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Üdv! Azbeszt (? ) szigetelőzsi...

Üdv! Azbeszt (? ) szigetelőzsinórt ragasztanék vízüveggel a kandallóajtómra. Hidegen is köt a vízüveg, vagy be kellene gyújtanom? Ecsettel OK? Sajnos az ajtó nútja csak egy bemélyedés, nem lehet beletömni, csak ragasztani. Köszi, szép napot.

Figyelt kérdés

#szigetelés #kandallóajtó
2015. máj. 19. 08:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Hidegen olyan ütemben köt, ahogy a víz párolog belőle, azaz lassan. Begyújtás helyett próbáld gázpörzsölővel vagy nagyobb lángú öngyújtóval melegíteni. Akkor azonnal köt.
2015. máj. 19. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem kell begyújtanod.

Úgy szoktan csinálni,hogy csak a falcot kenem be vízüveggel,és beleillesztem a zsinórt,...majd rácsukom az ajtót.Pár nap hagyd úgy,és kész.

2015. máj. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az már valószínűleg nem azbeszt lesz, hanem kerámia zsinór. Én anno valamilyen szilósdobozra hasonlító, pisztollyal kinyomható cuccot vettem rá, építőipari áruházakban lehet kapni. Nekem kazánajtóra kellett, azzal ragasztottam be a tömítőzsinórt, jobb volt, mint a vízüveg.
2015. máj. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindnyájatoknak!
2015. máj. 20. 11:28
 5/5 David Bowman válasza:
Én kipufogótömítő pasztával ragasztottam helyre. Azonnal használható.
2017. dec. 31. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!