Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Hogyan tudom kinyitni a...

Hogyan tudom kinyitni a Kimberly Clark wc papír tartót, hogy kicsenhessem belőle a papírt a suliból?

Figyelt kérdés

A koleszban gyorsan elfogynak az efféle luxuscikkek. :(

Köszi a segítséget előre is!


2010. márc. 5. 09:14
 1/4 anonim ***** válasza:
51%
És jobb lenne, ha a suliban sem lenne papír? Talán vegyél a boltban! 60Ft-ot csak kibírsz egy tekercsért!? Mégis miféle mentalitás ez!?! Otthon tanultad?
2010. márc. 5. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

nem kioktatást kért!

talán tudod milyen a koleszos élet?

sokaknak a 3dik nap nincs 60ftjuk főleg nem papirra...

2010. márc. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%

Nálunk eleve bele sem teszik a tartóba. Mi négyen vagyunk koleszosok az egész, 1500 fős iskolában. Másnapra még is eltűnik nyom nélkül a fél méter átmérőjű tekercs. És nem hiszem, hogy elhasználják, mert van, amikor hetekig ott kallódik.

Amúgy, én tökre megértem a problémád. A koleszban meg kell tanulni túlélni, és ez valahol a WC-papírnál kezdődik. Az kb olyan, sok egyéb más mellett, hogy ha nem láncolod magadhoz, akkor valaki már el is vitte. Én az utazótáskámban szoktam otthonról felhozni 1-2 tekercset, az elég szokott lenni a hétre.

Ha ez nem járható út, én minden nap letekernék és újra feltekernék egy adagot a sulisból, mikor nem lát senki, és akkor arra a napra el vagy látva...

2010. márc. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ez a letekerős megoldás nem is rossz, köszi ;)
2010. márc. 5. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!