Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Légpuska házilag. Dezodoros...

Légpuska házilag. Dezodoros flakont használhatnám levegö süritésére?

Figyelt kérdés

Youtobon számos 'Air Gun' készitésére találtam videót.Innen jött az ötlet

Sajnos egyik flakonomon sem találok számotami kifejezné hogy mekkora nyomást bir el.

véleményetek?Kivitelezhetö? Esetleg jobb ötlet?



2015. júl. 21. 00:21
 1/10 anonim ***** válasza:
A véleméyn annyi, hogy biztonságosabb venni egyet mint ilyesmivel szórakozni, ráadásul egyszerűbb is, az életben nem lehet azt úgy összehozni mint egy gyárit.
2015. júl. 21. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Vaterán már 10 ezer körül is találsz normális légpuskákat. Egyrészt biztonságosabbak, másrészt hatékonyabbak, harmadrészt pontosabbak, negyedrészt sokkal igényesebbek és szebbek, mint amit te össze tudsz tákolni magadnak. Szerintem ennyit ne sajnálj egy légpuskára. Ráadásul aligha tudod te azt úgy megcsinálni, hogy a 4,5 mm kaliberű lőszer pont beleférjen, de azért még ki is tudja lőni.
2015. júl. 21. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Hogyan gondolod dezodoros flekonna süríteni a levegőt?

.

"...egyik flakonomon sem találok számotami kifejezné hogy mekkora nyomást bir el."

Nem is fogsz, nem is kell. A lényeg, hogy a dezodort a megfelelő mennyiségű hajtogáz kifújja.

.

Kérdésedben feltett légpuska elkészíthető.

Nem kell hozzá más, mint megfelelő minőségű anyag és kellő szerszámgépek. No és az azokhoz szükséges szaktudás.

Ha a nyomástartó edénynél elakadsz, a fentiek nálad nem teljesülnek, meg kell elégedned a videók néze

2015. júl. 21. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Okés és vettem a lapot srácot.Azértis akartam késziteni mert amit a két kezemel készitek annak van eg kis eszmei értéke a számomra:)

Ilyesmire gondoltam : https://www.youtube.com/watch?v=c2e0y2IJcxg

2015. júl. 21. 09:40
 5/10 anonim válasza:
75%
Na jó de aki ezt csinálta szerintem rendelkezik némi szaktudással.
2015. júl. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát ahogy a videót megnéztem az nem dezodoros flakon hanem kis kiszerelésű gáztartály .A barkácsáruházakban beszerezheted. Csövet pedig vehetsz használtan is (vatera) a többi pedig a fantáziádra van bízva .Ha légpuskát nem is tudsz összehozni a huzagolt cső miatt egy paint bol még összejöhet .-))
2015. júl. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A videón azért nem egy egyszerű valamit lehet látni. Ahogy látom, hegesztés is van rajta, azt pedig szakértelem nélkül nem lehet megcsinálni.

Én még mindig azt mondom, jobb ha veszel. Ráadásul itt egy pumpával kell belefújni a levegőt, ami azért sem jó, mert minden egyes lövésnél egyre gyengébb lesz, vagyis egyre kisebbet fogsz vele lőni, és 3-4 lövés után töltheted is újra.

Egy rendes légpuska ellenben akkor töltődik fel levegővel, amikor lehúzod a csövét, hogy belehelyezd a lövedéket. Oké, vannak gáztartályosok is most már, ha jól tudom, de én mindenképp egy ilyet ajánlok. A régebbi fajta légpuskák nagyon szépek, és ezen az elven működnek.

2015. júl. 22. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segitséget mindenkinek :)
2015. júl. 22. 13:17
 9/10 anonim ***** válasza:
Aztán írd le, hogy döntöttél.
2015. júl. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nemállok ennek neki.Nemtudnék sokat löni vele egy levegötöltéssel.Minden egyes lövés után nemlenne kedvem levegöt pumpálni....
2015. júl. 23. 01:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!