Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Hogyan szereljem meg a redőnyt...

Hogyan szereljem meg a redőnyt? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Leszakadt az erkély ajtómon a redőny. Nem csinálja meg senki, mert anyum nem ért hozzá, mást meg nem érdekli... de semmi fény nem jön be a szobámba szinte és még az erkélyre sem tudok kimenni, ami nagyon zavaró, mert aludni is ott szoktam a melegben. Megpróbáltam én megcsinálni, többször is leszakadt már, akkor az ex barátom szerelte meg. :D Szóval húztam le és egy résznél elengedett és így a nagy része leszakadt... felül meg annál a csigánál maradt kb. 10 ilyen kis léc, amiből áll ugye. Régen úgy láttam, hogy így egyesével kiszedték ezeket a léceket és újra rakosgatták.. de akárhogy próbálom, nem is tudom kiszedni őket, mert benne van abban az izében oldalt.. kérlek segítsetek, aki tud, hogy hogyan is kell ezt megcsinálni, mert valahogy meg kell csinálnom.. ui: bocsánat, ha rossz kategóriába írtam.

17/L



2015. aug. 17. 23:12
 1/9 anonim ***** válasza:

Mondjuk nem mindegy milyen, faredőny? műanyagredőny, ilyen nagy dobra tekeredik fel stb. stb.


Talán egy képet csinálj róla vagy többet.

2015. aug. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Műanyag redőny és igen így feltekeredik..
2015. aug. 18. 01:25
 3/9 anonim ***** válasza:
Szólj az exednek. Ebből még bármi lehet.
2015. aug. 18. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hívj át egy pasit aki amúgy is tetszik, remek alkalom lesz a kapcsolat építésre.
2015. aug. 18. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Exemmel már nem beszélünk, utáljuk egymást. Van barátom jelenleg, de ő sem ért hozzá. :D
2015. aug. 18. 13:05
 6/9 anonim ***** válasza:

Ez azért nem egy emberes dolog, próbálj meg valakit megkérni, akár egy szomszédot. Hidd el, az emberek szívesen segítenek.

Én csak annyit tudok a redőnyről, hogy alul és felül két oldalt vannak kis kerek "gombok", azt kézzel le lehet húzni, alatta vannak a csavarok, azokat kitekerve lehet elemelni, illetve visszarögzíteni a redőnyt. De ezt egyedül ne próbáld meg, mert rád szakad az egész.

2015. aug. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Itt: [link]

a szerelési segédletek között nézz szét. Valószínűleg redőnylécet is kell rendelned, itt van. (De az is lehet hogy a sérült lécet kihúzod, így rövidebb lesz a redőny, azaz nem megy le a teljes sötét állapotig, de azért működik.)

2015. aug. 19. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Megoldódott már a probléma? Ha nem, szívesen segítek. (Redőnyös vagyok)
2015. aug. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, egy szomszéd megcsinálta már, kicsavarozta oldalt, amiben ugye benn az egész.. kiszedte azt a hibás lécet, és így visszapakolta a többit.. de utána meg a felhúzással adódott probléma, nem lehet felhúzni csak feléig.. holnap jön át megnézni, azt mondta hosszú munka, de meg tudja csinálni. :)
2015. aug. 22. 22:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!