Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Mégis miböl mennyi aranyat...

Mégis miböl mennyi aranyat lehet kinyerni? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Egyre többet hallom hogy a tönkre ment számítástechnikai cuccokbol aranyat lehet kinyerni és felmerült a kérdés hogy mégis meik gyártmányokban van? Ugs értem pl ramok a ddr1esbe is van arany vagy csak ddr2böl lehet kinyerni és egyeltalán megéri?

2015. aug. 29. 16:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Eladod az alkatrészt és veszel belőle aranyat. Az az arany mennyiség, ha van is benne netán ki is tudod nyerni, nagyon minimális. Ennyi erővel menj a Dunába aranyat keresni.
2015. aug. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Mondom használhatatlan cuccokrol van szó..... ha azt most eladom abbol sok sok aranyat tudnék venni van ahol még nekem kéne fizetni hogy átvegyék
2015. aug. 29. 18:01
 3/18 anonim ***** válasza:
Ahogy a kinyert aranyból...
2015. aug. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Ha te eladsz aranyat akkor fizetsz azért ha eladod?
2015. aug. 29. 18:31
 5/18 anonim ***** válasza:
Mire kinyernéd azt az aranyat, többet költenél rá, mint amennyit ér. Vagy azt hiszed, csak fogod és kivágod belőle? És 1 memóriában fél kiló arany van?
2015. aug. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Otthon mire kiolvasztod, higannyal összegyűjtöd, többe kerül, mint amennyi aranyat kinyerhetsz belőlük.


Néhány fémfelvásárló telepen átveszik az elektronikai paneleket is, ha jól tévedek akkor 250 Ft/kg áron.

2015. aug. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

5ödik nem nem kivágni akartam és gondoltam hogy nem 1kiló van egy ramba max 1-2gramm nemtudom ezt honnan vetted.

6odik am én éppenséggel savra gondoltam ami ugye kimarja a többi alkatrészt kivéve az aranyat (ugy tudom a király víz ilyen)

2015. aug. 29. 22:22
 8/18 anonim ***** válasza:
73%

királyvíz?:D Az még az aranyat is feloldja.:D

1-2 gramm? Esetleg milligramm vagy még kevesebb.

2015. aug. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
És pl ha már egy rambol kijön 1-2 gramm amit jobb helyeken el lehet adni grammját 5-8 ezerért is akár akkor ezek szerint mondgyuk 10db rambol már azért többnek kéne össze jönnie 2500ft-nál nem? Na és akkor ezért jött a képbe a kérdés hogy miböl mennyit lehetne kiszedni hogy megérne e annyit hogy vegyek savat ?
2015. aug. 29. 22:29
 10/18 A kérdező kommentje:
Láttál már ramot? .____.
2015. aug. 29. 22:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!