Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Mit lehet csinálni a zuhanyfüg...

Mit lehet csinálni a zuhanyfüggönnyel, hogy ne lógjon be a fürdőkádba, amikor nem használjuk?

Figyelt kérdés

Ti mit csináltok a zuhanyfüggönnyel, amikor nem használjátok? Így nagyon belelóg a kádba. Félkör alakú tartó van, amin két függöny van, zuhanyozáskor összehúzzuk. Mire lehetne felakasztani, hogy ne lógjon be a kádba, hogy esztétikus is legyen?

[link]


Én valami ilyenre gondoltam, amibe behúzom, de ebből is kettő kéne és nem is olcsók ezek a krómozott kütyük:(

[link]



2015. nov. 2. 15:18
 1/4 anonim ***** válasza:

de miért nem lóghat egyszerűen a kádon kívül?


a fürdőszoba felszerelés tényleg elég drága, de nem a kikában vagy a praktikerben kell szétnézni.

pl. kik (ha van felétek) vagy auchan, itt vannak olcsóbb dolgok.

2015. nov. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mert, ha lóg nagyon kettéosztja a teret, meg ha csak simán fürdeni szeretne valaki, akkor zavarná. Amit vettem a Dedemanból volt véve, majdnem 2 ezer forint.
2015. nov. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bár nem egyszerű megcsinálni, de én lehet, hogy a tartót alakítanám át úgy, hogy el lehessen húzni a függönyt egy olyan helyre, ahol nincs útban.
2015. nov. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

azért a 2000 ft nem egy nagy összeg a kényelmedért...


nem tudom, miért zavaró, ha kívül van, mikor valaki a kádon belül fürdik. de ezt ti érzitek.

ha kicsi a hely vagy egyéb gondok vannak, akkor kompromisszumot kell kötni, és eldönteni,mi a fontosabb, az esztétikum vagy a funkció.

ha esztétikum, akkor sokba kerül. ha funkció, akkor simán lóg és nem ér bele a kádba.

mondjuk az alját nem látom, de a két függöny a falnál van. ha lógna, a faltól számítva kb 10centi helyet foglalna el. ezt a helyet egyébként sem használod, már ha nincs alatta semmi. de ha karikában lenne, akkor is lógna, sőt a karika még szélesebb. tényleg nem értem, hogy ebben az esetben mi a karika funkciója.

2015. nov. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!