Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Beszereltem a lakásomba egy...

Beszereltem a lakásomba egy pole dance rudat. Viszont a mennyezet olyan, mintha a rúd mellett két párhuzamos sávban meg lenne repedve. Ezt okozhatja a rúd? Ez okozhaz valami komolyabb problémát később (leszakad a mennyezet stb. )?

Figyelt kérdés
A rúd nem fúrva van, hanem beszorítva a padló és a mennyezet közé. Régi téglaépítésű lakásról van szó egy társasházban.

2016. jan. 3. 09:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy álmennyezet van? vagy ha régi polgári ház, akkor szinte biztos, hogy rabic mennyezet.


Leszakadni nem fog a mennyezet, de a rudat sem bírja el. ki fog dőlni, ha belecsimpaszkodsz! :D

2016. jan. 3. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom a mennyezet típusát. Szerintem nem állmeggyezet. Barátnőm már sokat használta a rudat, és nem dőlt ki. Csak zavarnak a repedések.
2016. jan. 3. 09:22
 3/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a béléstestek közötti malter a rázódás miatt kilazult és az egymáson súrlódó felületek kopnak, morzsálódnak. Nem ilyen igénybevételre tervezték.
2016. jan. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Pedig érdemes lenne rá odafigyelni, mert pont a repedésekkel kezdődik, azután jön a baleset és az anyagi kár.

[link]

2016. jan. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Leszakadt már a plafon? Alulról felfelé sose terhelünk ismeretlen födémet. így beszorítve a két födémlemez közé, úgy hogy nem tudod milyen anyagú a feletted lévő födém ez életveszélyes! Hivjatok statikust aki megnézi.
2016. jún. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!