Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Laminált parkettát hogyan...

Futár 1 kérdése:

Laminált parkettát hogyan tudom rögzíteni falra? Vakolt fal, és csempe.110X130 cm-es felület!

Figyelt kérdés
2016. jan. 12. 20:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Párnafára. Ugyanúgy, mint a lambériát.
2016. jan. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ha nem zavar hogy a csavar látszik akkor párnafa.

egyébként pedig ecetsavas szilikonnal ragasztani a falra.

2016. jan. 13. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A csavar az zavarna! Gondoltam arra,úgy felrakni mint a lambériát de a kapcsoknak van e hely?
2016. jan. 13. 02:46
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha párnafára teszed, ne csavarozd, az ronda lenne. Tűszegezővel is fel tudod rögzíteni, nem fog látszódni semmi. Szilikonnal is fel lehet ragasztani, ott, ahol csempe van szerintem tökéletesen tudja rögzíteni.
2016. jan. 13. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A csempénél nem aggódom mert ott tuti hogy meg áll a ragasztóval. A vakolt falra nem tudnám felragasztani? Nem szívesen párnafáznék.Vagy esetleg ha OSB lapot csavaroznék fel mindkét felületre,telibe,és ahhoz ragasztanám? Na ahhoz milyen ragasztó ajánlott!
2016. jan. 13. 12:31
 6/6 anonim ***** válasza:

figyu ! nyugodtan ragaszd fel úgysem fogtok rajta járkálni !(ecetsavas vagy sima szilikon,fbs)

pl:liftek felújításánál láttam,hogy laminálttal burkolták,precíz munka után gyönyörű eredménnyel !

2016. jan. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!