Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » A Straus, Güde, Einhell...

A Straus, Güde, Einhell márkájú szerszámok mennyire jók?

Figyelt kérdés

Ezek közül melyik jobb, megbízhatóbb?

Egy körfűrészlap élezőt néztem ki magamnak itthonra. A három márka között külsőleg semmi különbséget nem látok.

Melyik lenne a jó választás?



2016. jan. 26. 21:27
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

Itt a készülékről egy kép:


[link]

2016. jan. 26. 21:32
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Jó eséllyel ugyanabban a kínai gyárban készül mindhárom, csak más színű festéket öntenek a műanyagba, meg más matricát ragasztanak rájuk. (Mindhárom cég Európában bejegyzett, Kínában gyártató vállalkozás.)

Profi felhasználásra nem valók, de ha csak egyszer egy évben akarod használni, arra megteszi.

Szerintem a három név így jön sorban:

Güde, Einhell, Straus.

2016. jan. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Mennyire stabil gép lehet ez, amit belinkeltem? 350-es körfűrészlapot szeretnék élezni vele itthon, évente kb. 5x-10x.
2016. jan. 26. 21:53
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Kínai ez mind.

Megveheted de nem a legjobb minőség egyik sem.

Barkács célokra éppen megfelelnek ha kíméled és nem gyakran használod őket.

2016. jan. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2016. jan. 26. 21:57
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha szoktál Lidlben vásárolni, nézd meg náluk a "kacatos sort", mert ott nagyon gyakran árulnak hasonló gépeket. Árukhoz képest meglepően jó minőségűek, nem ipari kategória az sem, de a közepes terhelést hosszú ideig bírják. Parksid, vagy hasonló néven hozzák forgalomba, zöld színű burkolatuk van,és két - három strauss élettartamot kiszolgál.
2016. jan. 27. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 kovpet ***** válasza:
100%
Parkside. Tényleg elég jók az árukhoz képest. Güde helyett érdemes ezt venni, Makita meg Hilti helyett azért nem :)
2016. jan. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Valami fórumon olvastam, hogy a Parkside gépeket a Husqvarna-csoporthoz tartozó valamelyik cég csinálja, a rájuk ragasztott matrica szerint. Nyilván persze "olcsósított" kivitelben, de direkt nem fogják lerontani a minőséget.
2016. jan. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nézegettem ezt a Parkside márkát, de körfűrészlap-élezőt nem találtam. Ha valaki esetleg tud ilyet, írja meg legyen szíves.
2016. jan. 27. 17:40
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
A Strausból volt fúrógépem és flexem is.Mindkettő megdöglött még a garanciális idő alatt.(semmi extra igénybevétel,otthoni barkácsolás.)A fúrót cserélték,a flex-et javították,kb 2 hónap múlva szintén szinte egyszerre haltak meg. :-) A másik kettő márkából még nem volt gépem.
2016. jan. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!