Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » A csapból levegő jön?

A csapból levegő jön?

Figyelt kérdés
Ha megengedem a csapot,hideget meleget mindeggy levegős víz jön.Fröcsköl,köpdös egy idejig.Kb 2 hete kezdte el.Nem tudom mi lehet a baj.Tipp?Kútból jön a víz.

2016. jan. 30. 17:52
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Nem ismerem a dolgot, de a jelenség visszacsapó szelep nem tökéletes zárására utal(üzemen kívül belevegősödik a rendszer a víz visszacsurgása miatt).
2016. jan. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Valahol levegőt is termel a rendszerbe .
2016. jan. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vagy gázos a víz.
2016. jan. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ami a kutban van arra a szelepre gondolsz?Az nem ereszt le mert megnéztem.A szivattyú előtt van egy csap amin föl lehet önteni.Az teljesen tele volt vízzel.Köszönöm az eddigi válaszokat.
2016. jan. 30. 22:29
 5/5 anonim ***** válasza:

Öntözni szoktam a kútból, azt tapasztaltam, akkor kezd levegőt köpködni, vagy ha az öntözőcső végét vízbe merítem, buborékokat eregetni, ha a szivattyún a szimmering a végét járja. Álló motornál még nem ereszt, még dolgozik, de a tengelynél már bejut a levegő miközben a mélyből szívja fel a vizet.

Persze az is lehet, gázos a kutad, ez már rosszabb hír volna.

2016. jan. 31. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!