Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Otthonra milyen fúrókalapácsot...

Otthonra milyen fúrókalapácsot érdemes venni?

Figyelt kérdés
Alkalmanként egy-egy napot használnám vésésre, falátfúrásra. Két családi ház teljes felújítását és a szülői ház átépítését kellene kibírnia. Persze, ha utána is használható maradna, nem ártana.

2016. febr. 29. 21:50
 1/10 anonim ***** válasza:
71%
Az már nem barkács~igénybevétel. Oda egy középkategóriás,félprofi gép kellene.
2016. febr. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
54%

[link]

Nekem ilyenem van, eddig jól muzsikált, körbeszigeteltem a házat, sokat fúrtam vele dübeleknek, vezetősínnek, használtam más melókra is. Ennél lejjebb ne add, de még ez is az alja annak amire neked szükséged van.

2016. márc. 1. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
figyeld a garanciákat és az esetleges szervízhálózatot is. Érdemes akciókat keresni, akkor jóval olcsóbban beszerezhető egy-egy jobb gép.
2016. márc. 1. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 acelsziv ***** válasza:

Figyi: én anno bementem a Baumaxba és megvettem a legolcsóbb 7-8000 ft -os noname cuccot. Ennek 8 éve. Azóta több lakást is felújítottunk vele és otthon is sokat használom. Köszöni szépen, jól van és működik.

Mindeközben a B&D és Skil cuccaim rég tönkrementek. Ennyit a márkáról.

2016. márc. 1. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én azért legalább egy Makitát vennék ilyen célra. A fúrókalapács húsz év múlva is fúrókalapács, ami ugyanezen elven fog akkor is működni. Nem baj, ha hosszú távra rendezkedsz be belőle.
2016. márc. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A hitachi-t vagy makitát mondanám
2016. márc. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
otthonra a célnak megfelelő árút. Egy barkács kategória is tud jó lenni, sose dolgozol non-stop több órát egyhuzamban, mindig pihen .
2016. márc. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én a Gerexel, meg a Luxxxal több lakást újítottam fel, és nem akarnak elromlani. A cégnél Makiták vannak, és semmivel nem jobbak. A Makiták azóta javítva lettek, a két másik nem.
2016. márc. 2. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó: Én azért figyelembe venném a helyedben, hogy mennyit mennek a céges Makiták, és mennyit mennek az otthoni barkácsgépeid, még ha fel is újítottál velük pár lakást. Semmivel sem jobbak a Makiták, mert az év 220 munkanapján napi nyolc órás használat mellett javítva lettek??? A javítás mi volt? Mert pl. a szénkefe elkopása és cseréje nem meghibásodás! Nekem is építőipari vállalkozásom van, van néhány Hiltink is, de az áruk miatt többnyire Makitákat használunk, és embertelen, amit azok a gépek kibírnak! Előfordul, hogy valami csoda folytán a Gerex, Luxx, stb nem hullanak szét az első lakásfelújítás után, de próbáld meg egyszer igazi igénybevételnek kitenni őket, aztán majd meglátod mennyivel lesz jobb, mint a Makita.
2016. márc. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 David82 ***** válasza:

Makita, Metabo, Bosch, Dewalt, Hilti, Hitachi-Hikoki, ezek mind szóba jöhetnek.

Ami (viszonylag) olcsó, és jó teljesítményű, azok ezek:

Makita HR2470, Bosch 2-24 DRE, Metabo KHE2644, Dewalt D25133K, Hitachi-Hikoki DH26PC.


Szerintem ezekben nem fogsz csalódni.

2019. dec. 22. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!