Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Otthoni munkákra alkalmas...

Gergo15964 kérdése:

Otthoni munkákra alkalmas lesznek a következő gépek? Fúrógép: Makita HP1630K, Makita 6412, Makita 6413, Makita HP1640K Sarokcsiszoló: Aeg Ws 6-125, Aeg Ws 11-125 Ezek közül melyik és miért?

Figyelt kérdés
makita , aeg

2016. márc. 3. 19:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezt mind vennéd meg vagy ezek közül kéne választani, ha az utóbbi akkor Makita 1640K /mert ütve is tud fúrni és ezenkívül ugyanazt tudja mint a többi, kivéve hogy nem gyors tokmányos/. Sarokcsiszolóból meg Aeg Ws 11-125, szerintem.
2016. márc. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Otthoni barkácsoláshoz nem vennék Makitát. Felesleges.
2016. márc. 4. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Értem de több évre szeretném hogy biztosan menjenek ezek a gépek nem pedig valami tesco-s vacakot venni és idegeskedni hogy mikor megy tönkre
2016. márc. 4. 16:52
 4/8 anonim ***** válasza:

#3


Otthoni barkácsoláshoz megfelelő egy zöld Bosch minőség is.

Ipari gépeket felesleges erre venni. Azok olyan igénybevételre vannak tervezve, aminek te sohasem tennéd ki őket.


Persze, ha nem tudod mire költeni a pénzedet akkor vedd meg nyugodtan. Jó gépek ezek.

Azonban Ferrarit nem azért veszünk, hogy Tescoba járjunk vele parizerért. :-)

2016. márc. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Értem amúgy köszi a tippet inkább megveszem a tescot és átkeresztelem ferrari-ra :) így majd mondhatom hogy megyek a ferrarim-mal a ferrari-ba :D


Komolyra fordítva a szót egy teljes panel felújításnál azonban nem elgedhetetlen ilyen gépek mellőzése azért is szerettem volna meghallgatni azaz megnézni a véleményeteket

2016. márc. 4. 18:10
 6/8 anonim ***** válasza:

Panelba ha fúrni akarsz akkor valamilyen pneumatikus fúrókalapácsot vegyél. Nem kell nagyot, mert azzal nem fogsz tudni szépen dolgozni...

Itt egy cikk erről: [link]

2016. márc. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
49%
Jó döntés! Jobban jársz ezekkel még akkor is, ha ezek professzionális felhasználásúak. Ezek 10 év múlva is gépek lesznek.
2016. márc. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Szerintem is. Tudom hogy nagyon sok embernek Magyarországon azért kell mellőznie mert egyes ....tikusok nem tudják hogy mennyit tegyenek ..ebbe.

Visszatérve a válaszodra igen én is ebben gondolkodom minthogy sok idegesség és 4-5 -szörösét kidobva ennek a pénznek nem marad semmim csak kukába való műanyag hulladék gépek.


Jár a like.

2016. márc. 5. 23:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!