Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Beépített szúnyoghálót télre...

Beépített szúnyoghálót télre fel kell húzni? Annó ismerős mondta hogy ha ráfagy a víz, stb tönkremegy és azóta mindig ősszel fel, tavasszal le húzzuk de elgondolkodtam hogy ez tényleg így van? Vagy simán lenn maradhat télen is?

Figyelt kérdés
2016. márc. 4. 20:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Nálatok télen is röpködnek a szúnyogok,mert akkor nem kell fel húzni ,a világért sem .
2016. márc. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Lenn maradhat, de érdemesebb felhúzni, hiszen azzal növeled az élettartamát. A hőingást se szereti, de például ha süti a nap, akkor az uv is folyamatosan gyengíti. Nem mindegy, hogy 6 vagy 12 hónapon keresztül érik a környezeti behatások évente.
2016. márc. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Első: Én nem csak azért használom a szúnyoghálót hogy a szúnyogok,bogarak kinn maradjanak hanem azért is hogy a papagájaim benn maradjanak, véletlenül se repüljenek ki amikor ki vannak engedve. És pont azért kérdeztem ezt mert nemrég lett nekik csinálva szobai röpde és így a legkisebb szoba berendezése úgy alakult hogy kb. a fél szobát odébb kell pakolni hogy ki tudjam teljesen nyitni az ablakot hogy a hálót húzkodjam.

2016. márc. 4. 20:49
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálunk kb. 9 éve van az ablakon, soha nem totojáztam vele hogy tél vagy nyár, állandóan fenn van. Semmi baja.
2016. márc. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!