Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Milyen fémesztergapadot...

Milyen fémesztergapadot ajánlanátok ami biztos hogy nem kínai koppintmány? melyik a jó márka? esetleg weboldalt tudtok hozzá adni?

Figyelt kérdés
2016. máj. 14. 18:22
 1/3 Lupati ***** válasza:
Még mindig érdemesebb egy használt de öntöttvas testű gépet venni Pl. EAN E1N E2N mint egy lemezházas újat ha jó munkát akarsz végezni.Én javaslom keress felújítottakat a jófogáson(nehéz lesz)
2016. máj. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Attol függ, hogy mire akarod használni?
2016. máj. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Gondolom elsősorban hagyományos új padokra lennél kíváncsi. Itt van pár ami elsőre eszembe jutott:


ZMM Sliven:

Bolgár gyártó, de elég nagy múltja van és a gépek jó minőségűek. Abszolút ajánlható, személyesen a C11MT-vel dolgoztam, nem volt vele probléma.


[link]


Trens:

Régebben TOS néven futott, csehszlovák gyártó, a keleti blokkban anno ezek voltak a legjobbak. Trens gépen nem dolgoztam, viszont az elődből a TOS-ból többfélén is. A SUI 50 főleg kellemes emlékeket idéz fel, rendkívül kezes gép, elsőrangú minőséggel.


[link]


Meuser:

Nyugatnémet gyártó, szóval minőségileg biztos első osztályú, de személyes tapasztalatom nincs vele.


[link]


Emco:

Osztrák gyártó, saját tapasztalatom a hagyományos termékvonalukkal nincs, de dicsérni szokták. A CNC-ik közül egy kis ceruzahegyezővel dolgoztam egy ideig, nem egy DMG, de végül is probléma se nagyon volt vele.


[link]

2016. máj. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!