Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Otthoni használatra milyen...

Otthoni használatra milyen fúró-csavarozót?

Figyelt kérdés

Nem használnám sűrűn, tényleg otthoni használatra keresek olyan szerszámot, amivel lehet lyukat fúrni a falba és csavarozni is lehet vele. Nem vagyok egy barkácsmester. Néztem, hogy az akkusok kényelmesek, viszont attól tartok, hogy még kevés használat mellett is az akksi megadja magát 1-2 éven belül. Ezt jól gondolom? Ha igen, akkor nem érdemesebb a kicsit kényelmetlenebb, de hosszabb távú vezetékeset?


Sima fúró-csavarozóra van szükségem vagy ütvefúró-csavarozóra? Milyen árkategóriában érdemes választanom?



2016. máj. 25. 09:44
 1/9 anonim ***** válasza:

Űtve fúró csavarozót én nem ismerek,de ettől még lehet .

Falfúráshoz kell venni egy olcsóbb kategóriáju 500 WW ütvefúrni is tudót .A frofi gépek drágák.Az akksik inkább a nem használattól mennek tönkre .Ha lehet ne kínait vegyél .

2016. máj. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

[link]

Ez jónak tűnik.

2016. máj. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Milyen fal? Mert ha betonfal, akkor egy olcsó fúrókalapács mindenképp kelleni fog, mellé meg mehet egy lítiumakkus fúró. Sima körmöstárcsás ütvefúró betonhoz nem való.
2016. máj. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Jogos a kérdés, sima tégla fal
2016. máj. 25. 16:29
 5/9 A kérdező kommentje:
A másodiktól kérdezem, hogy az a fúr, amit linkelt azzal csavarozni nem lehet, ha jól értem
2016. máj. 25. 17:01
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem én vagyok a linkelő, de van tapasztalatom egy ilyen fúróval. Fordulatszám-szabályzós, forgásirány is változtatható, és elég jó nyomatéka van, úgyhogy simán lehet vele csavarozni is. Ezen kívül még annyit, hogy három év garancia van rá (regisztrálni kell a gyártó honlapján) és otthoni használatra örök és elpusztíthatatlan lesz.
2016. máj. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Érdemesebb akkor vezetékeset vennem, mint akkusat?
2016. máj. 26. 15:02
 8/9 anonim ***** válasza:
Az aksis gépek kompaktabb, könnyebb gépek, ha többet használod csavarozásra, és néha egy-egy lyukat kifúrsz, akkor az aksis gép jobb, nem beszélve a kényelemről, hogy nem kell hosszabbítót, vezetéket kihúzni a munka helyszínére. Ha viszont több a fúrás, és néha téglafalban is szeretnéd használni, akkor inkább a belinkelt vezetékes gépet ajánlanám. Hasonlóan működő gépek, de más-más célterületre lettek kitalálva.
2016. máj. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A Bosch PSR 10,8 van nekünk... li-ion cellával... évekig jó a cella... plusz ha nagyon akarsz rá vigyázni, akkor száraz nejlonba bekötve berakhatod a hűtőbe.... 15 évig is jó akár... Árban nem biztos h a legolcsóbb, de nekem soha semmi bajom nem volt vele... az olcsóbbak hamar megadják magukat... vagy az akku, vagy a motor...
2016. jún. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!