Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » LAGUNA start-stopos WC-tartály...

LAGUNA start-stopos WC-tartályoknál a folydogálás csészébe minek "köszönhető" és hogy javíthatom? Mintha arra emlékeznék, hogy valami tömítő gumit kell csak megtisztítani (jobb esetben). Még nem próbáltam. Valaki le tudná írni, hogy kell csinálni?

Figyelt kérdés

2016. jún. 3. 11:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Elvileg a leeresztő szelep gumija (ha így hívják), vagy esetleg a betöltő szelep nem zár el és középen lefolyik, ha feltelt.


Egy ilyennel egyszer szívtam, megfordítottam a gumit, ki is cseréltem, aztán az egész leeresztő szelepet is és mindig folyatott. Az legalábbis olyan volt, hogy magára a tartály műanyag peremére zárt rá. Laguna volt a neve az biztos. Valószínűleg maga a tartály eldeformálódott és bármit csináltam soha nem is lett jó, amíg csak ki nem cseréltem a tartályt magát is.

2016. jún. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

1-es jót írt.

Ha van műszaki érzéked (meg kedved) szedd szét, nem bonyolult szerkezet. De nem biztos, hogy meg tudod csinálni.

2016. jún. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!