Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Milyen festéket használjak...

Milyen festéket használjak falfestmény elkészítéséhez?

Figyelt kérdés

Milyen festék használata ajánlott gipszkarton falra való festéshez? Fontos, hogy színes képről lenne szó.

Én olajfestékre gondoltam, de nem tudom, hogy az mennyire megfelelő erre a célra.



2016. jún. 27. 13:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Megfelelő alapozás után szinte bármi jó.

Én vízbázisú festékekkel csinálnám, bár függ ez attól is, h mit szeretnél festeni, mekkora méretben, stb...

2016. jún. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A felület elég nagy, kb. 3M x 1,5M-es felületre kéne festenem, egy tetőtéri szobában, aminek a falai ugyebár a tető dőlésszögével megegyezőek, tehát nem egyenes falfelületről van szó, ami kicsit nehezíti a munkát.

A képek színesek lennének.

Bármilyen vízbázisú falfesték jó erre a célra, vagy esetleg lenne konkrét márka, amit tudnátok ajánlani?

2016. jún. 27. 14:24
 3/3 anonim ***** válasza:

Kifejezetten erre a problémára:

Aquakolor szinezőpaszta és falfesték

2016. jún. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!