Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Ha a fűkasza primer pumpában...

Ha a fűkasza primer pumpában (gumicumi) mindig marad levegő, és a visszafolyó csőben is mindig buborékos a benzin, akkor mi a hiba?

Figyelt kérdés

Kezdettől ilyen (Einhell), többet is kell pumpálni az előírt tíznél, hogy beinduljon, akkor is több mint tíz rántásra indul. Mindig ilyen volt. Csak most olvasom több helyen (egy cikkben először, aztán keresgéltem hasonlókat), hogy addig kell pumpálni, míg a visszafolyó csőben buborékok nélküli benzin megy vissza.


Amikor lassan engedem vissza, akkor kevesebb buborék megy. Amikor nagyon-nagyon lassan, akkor általában (nem mindig) sikerül kinullázni a buborékokat, és azért érezhetően könnyebben indul.


Szóval: mi lehet a hiba?


2016. jún. 27. 20:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Kapcsold rá a hidegindítót is és úgy pumpáld, majd indítsd. Ha nem megy pumpáld még, ezt máshogy nem igazán lehet, amivel én dolgotam márkák mindegyikbe volt ill van buborék.
2016. jún. 28. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Akkor valami más a gubanc. Mindig szivatón pumpálok, bár kipróbáltam, semmi különbség (nem gyorsabb meg semmi).
2016. jún. 28. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!