Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Mit csináljak, ha kiesik az...

Mit csináljak, ha kiesik az ágyrácsból az egyik fa?

Figyelt kérdés
Oda szögeltem a tartóhoz, így bírta két napig, de most megint kiesett.
2016. jún. 27. 22:26
 1/6 A kérdező kommentje:
Légyszi segítsetek! Férfi nélkül olyann nehéz az élet. :(
2016. jún. 27. 22:38
 2/6 anonim ***** válasza:

Kivehető a rács? A sz@r minőségűknél sajnos, ez vele jár. Vagy odaszögeled egyenként az összes fát (ez csak ideig-óráig műxik), vagy elcsattogsz egy bútorboltba, és veszel jó minőségűt, esetleg rendelsz a neten. Ha egyszerű ágyad van, érdemes körben meghúzni az összes csavart az ágykereten.

A másik opció az alátámasztás, én egyszer ideiglenesen egy kettéhajtott, régebbi rugós matraccal oldottam meg a problémát.:-)

2016. jún. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szerintem nem kivehető, bár nem értek hozzá. A tartók (amiben a lécek vannak) az ágykerethez vannak rögzítve. Vagy ezt le lehet szerelni? Vennék én másikat, de úgysem tudnám leszerelni a régit és felrakni az újat. A pillanatragasztó szerinted segít?
2016. jún. 27. 22:54
 4/6 A kérdező kommentje:
De bevertem, írtam is! De nem segített...
2016. jún. 27. 22:56
 5/6 anonim ***** válasza:

Ja, beépített. Próbáld meg facsavarral, ami kétszer olyan hosszú, mint a kiesett fa vastagsága. Ha a szélesség megengedi, csavarhatsz bele kettőt is, ne legyenek se egymáshoz, se a szélhez túl közel.

Egyébként nyugodj meg, a férfiak 99%-a se oldaná meg jobban, mint te, különben itt osztogatnák a tanácsokat. 12 éve élek ittlakó pasi nélkül, végigcsináltam házvételt, komplett felújítást, minden ügyet elintéztem, szervezettebben és költséghatékonyabban, mint bármelyik "teremtés koronája". Ha nagyon nem boldogulsz, hívj asztalost és kész, erre vannak a szakemberek.

2016. jún. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Egy képet tudnál feltenni az ágykeretről és az ágyrácsról? Úgy pontosabb tanácsot lehetne adni. Egyébként ahogy a 6-os válaszoló írta, csavarozni jobb megoldás lenne. Viszont az igen valószínű, hogy az ágyrácsot elő kell fúrni, hogy ne repedjen szét.


Ha valódi fa mindkettő, és nem fontos a szétszedhetőség, használnék faragasztót is, biztos hogy az akkor többet nem jönne ki :)

2016. jún. 28. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!