Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Átfordult a tetőablakom, hogy...

Átfordult a tetőablakom, hogy tudom visszafordítani? SÜRGŐS

Figyelt kérdés
Adott egy átlagos tetőablak, félig ki volt nyitva. A macskám a tetőről ráugrott, így az ablak teljesen átfordult (azaz a külső oldala teljesen beállt belfelé). Az ablak szemmel láthatólag jól érzi magát, mert az istenért se tudom megfordítani. Valaki tud valami praktikát a visszafordításhoz? Fontos lenne, mivel a vihar szépen beesik, a tapétát meg a parkettát áztatva c:

2016. júl. 28. 11:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha erővel átbillent, akkor billentsd vissza erővel. Nem olyan nehéz egy macska.
2016. júl. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Próbáltam én feszegetni, már ketten is próbáltuk de nem jön ki. A sarkoknál valószínűleg beragadt de hiába tudjuk ezt az infót, feszegetésen kívül nem tudunk mit csinálni
2016. júl. 28. 11:36
 3/5 anonim ***** válasza:
Elöször is ki kell teljesen nyitni a keretet - a legtöbbször csak félig-meddig van nyitva - és amikro már nem lehet jobban nyitni, akkor kell a felsö élen meghúzni, hogy visszabillenjen.
2016. júl. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jelen esetben az alsó részen kéne meghúzni de itt a probléma hogy ott teljesen elakad
2016. júl. 28. 11:53
 5/5 anonim ***** válasza:
NEm, ahogy írtam, elöször teljesejn kinyitni és utána felül meghúzni - nekem is már többször volt ilyen, és csak így lehet.
2016. júl. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!