Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Hogyan készül a lebegő polc?

Mamóca kérdése:

Hogyan készül a lebegő polc?

Figyelt kérdés
Eltudná nekem valaki magyarázni, hogy hogyan készül a lebegő, vagy más néven rejtett felrakású polc? Mi az amitől nem lesz nehéz?
2016. szept. 15. 10:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Ureges belul:


[link]

2016. szept. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szuper! Már csak olyan mester kellene nekem, aki egyedi méretben, a nekem megfelelő színben, ezt le is tudná gyártani. A felrakást meg tudom oldani.
2016. szept. 15. 10:58
 3/5 anonim ***** válasza:
2016. szept. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nem kell üregesnek lennie, csak egy rejtett polcfelfogató kell hozzá, amiből sokfélét lehet kapni, akár barkácsboltokba, de már vasboltba is láttam. A sima bútorlapot is fel lehet vele rakni.

[link]


Ezeket a üreges polcokat a bútorlapok kezdeti korában csinálták itthon is. Két farost lemez közt a szélén volt vékony léc, belül nikecell, vagy léc rács.

2016. szept. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én nem komplikáltam túl a dolgot, elővettem egy közönséges bútorlapot (persze nem a legvékonyabbat), a falba befúrtam 1-1 menetes szárat, ennek megfelelően a bútorlapot is megfúrtam oldalról, majd egyszerűen rátoltam a két, falból kiálló szárra.

Persze a terhelhetősége nem túl nagy, de pl a konyhában egy rádiót+virágvázát elbír, nyilván nem szabad 500 oldalas könyvekkel telipakolni.

2016. szept. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!