Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Mi az oka annak, hogy az...

Mi az oka annak, hogy az asztali lámpám fénye hol elmegy, hol visszajön?

Figyelt kérdés
Van áram az elosztóban amibe be van dugva, mert a laptopom is arról fut és semmi baja.Illetve a szobában ha felkapcsolom a csillárt akkor az is működik.Gondoltam az izzóval van baj, de kicsavartam és nem égett ki, hiszen akkor egyáltalán nem világítana.A lámpával lehet a gond? (2 éves, IKEA-s)
2016. okt. 21. 10:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Nálam is volt ilyen gond halogén 12 voltos izzóval. Kimértem, nem égett ki, mégis hol kialudt, hol újra felgyulladt. Legvégére már nem lehetett felkapcsolni, pedig nem volt szakadt. Nem is értem mai napig.

Izzócsere óta nincs ilyen gondom.

2016. okt. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A melegedès hatására előjön egy kontakt hiba. Lehet a foglalatba vagy ha tápegysège van ott is. Kicsit át kellene ellenőrizni a csatlakozásokat ès a foglalatban az èrintkezőket.
2016. okt. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Valoszinüleg a foglalat (oldal v fenékérintkezö) rosszul érintkezik és melegedésnél a pici elmozdulás is elég a kontaktus megszünéséhez.
2016. okt. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!