Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Polikarbonát esetében kell-e...

Polikarbonát esetében kell-e illetve ha igen mekkora hézagot hagyni a műanyag H prrofilba hőtágulás miatt?

Figyelt kérdés
2016. okt. 24. 11:45
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát én nem tudom erre megmondani neked a választ de mindenképpen olvass vagy érdeklődj utána szakembertől de mondom szakembertől mert nekünk pl egy ács csinálta és mint kderült nem rakott még ilyent. Ugyanúgy felrakta mint más tetőfedési anyagot. Kifurkálta a polikarbonánot és abszolút nem nagyobb lyukat csinált rá a hőtágulás miatt és képzeld ahogy sütötte a nap rendesen pattogott a tető. Visszahívtuk leszedettük, kiderült mire már neten utána olvatam keresztlécezni se kellett volna de a hőtágulásra nagyon figyelni kell. MI füst színű polit vettünk és elég drága volt gondolhatod milyen mérgesek voltunk. Hál istennek így hogy vissza lett szedve meg lettek nagyítva a lyukak így már kevésbé pattog. Úgy hogy tanácsolom mielőtt neki állsz vagy megcsináltatod alaposan nézz utána mit hogyan is kell pontosan csinálni.
2016. okt. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!