Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Filcet szék lábára mivel...

Filcet szék lábára mivel ragasszak?

Figyelt kérdés
Van egy rakás filc anyagom, és a mozgatható bútorok lábaira szeretnék belőle ragasztani, hogy ne karcolják össze a hajópadlót. Milyen ragasztót érdemes erre a célra használni?
2016. okt. 31. 23:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Technokol rapid,palmatex.
2016. nov. 1. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én pillanat ragasztót ajánlanék erre a célra.
2016. nov. 1. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én az átlagos filcet nem ajánlom a bútorok lábára ragasztani. Azt is elárulom, hogy miért. KOrábban én is csináltam, de úgy tapasztaltam, hogy a közönséges filc túl puha ahhoz, hogy magába szedje a földön való tologatással a port - bármekkora is a tisztaság a padlózaton. Hónapok alatt megtömődik porral, és ugyanúgy karistol, mintha nem lenne rajta.


A speciálisan erre a célra forgalmazott öntapadós székláb-filcek ellenben nem olyan laza szerkezetűek, ezekbe nem ül meg a por a szálak közé. Mostanában ezeket használom.


[link]

2016. nov. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!