Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Fajátékokat készítenék 9...

Fajátékokat készítenék 9 hónapos csecsemőnek. Mivel fessem le őket?

Figyelt kérdés
A mai nap lett 9 hónapos a kislányom, karácsonyra szeretnék neki többféle fajátékot készíteni. Szeretném őket szép élénk színűre festeni, hogy felkeltsem az érdeklődését is. Mivel mindent a szájába vesz, így szinte biztos, hogy ezeket a fából készített dolgokat is a szájába venné. Kérdés, hogy milyen festékkel fessem őket? Illetve milyen fát ajánlatok?

2016. nov. 22. 12:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Etelfestek?
2016. nov. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha nem akarod festékkel etetni, akkor ne fesd be.
2016. nov. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ahogy írtam is, direkt élénk színűre akarom festeni őket, hogy egyrészt felkeltse az érdeklődését, másrészt hogy megtanulja a színeket. Tehát mindenképpen le lesz festve. Kérdés, hogy mivel? Ételfestékre rákerestem az interneten, de nem találtam semmi relevánsat a fán való alkalmazásáról.
2016. nov. 23. 08:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!