Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Milyen láncfűrészt ajánlotok...

Milyen láncfűrészt ajánlotok 70 mázsa tűzifa felvágásához?

Figyelt kérdés
Méteres rönkökről lenne szó amelyek átmérője maximum 50 cm. Illetve néhány kisebb fa kidöntése és gallyazási munka.

2016. dec. 9. 19:47
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
A FuxTec-et már is kizárnám ,mert kínai alsó kategóriás gép.Az anyag minőségére utal az 1:25 ös keverési arány is.Az Oleomac az már inkább a minőségről szól.A MAZDA is Ford kézben van ,de mégsem látsz egy ford emblémát az autón és ban lévő alkatrészeken,szerelvényeken.
2016. dec. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Én ajánlottam a MS261-et. Mostani ára 225 ezer. Nekem ennek az elődje van, az MS260. Pontosan 6 éve vettük 175 ezerért. Találtam neked egy ilyet, új, minden rendben vele. 100-120 ezret írtál, ez 130, hidd el, ennyiért AJÁNDÉK! Helyedben azonnal megvenném. Ha fiatal is vagy, valószínűleg életed végéig kiszolgál, ha normálisan bánsz vele. Itt a link:

[link]

2016. dec. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

De miért itt keresel láncfűrészt?

Mi3rt nem használod az eszed és írod be a googliba és válogatsz?

Ha találsz valamit akkor majd azzal a linkel gyere vissza és megmondjuk jó e.

2016. dec. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Amugy nekem alkom van már pár éve és most kezd szétesni szóval pár évet kibírt.

Most már össze kell raknom a stilemet.:D

2016. dec. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!