Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Egy szekrényt akarok hátulról...

Egy szekrényt akarok hátulról kötéllel rögzíteni, és egy olyan csomó kéne, aminek az egyik végét húzva elölről lehet szorítani rajta, de nem enged vissza. Létezik ilyen?

Figyelt kérdés

2017. jan. 18. 23:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Ilyenröl nem tudok. De ha a kötél alá teszel egy rudat majd csavarod, azzal tudod fesziteni.
2017. jan. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ezt pontosan hogy gondolod? a rudat hogy rögzítem? ez drótra működik kötél helyett, azt értem, de kötélre nem világos hogyan gondolod
2017. jan. 18. 23:34
 3/6 anonim ***** válasza:

Mit jelent nálad az hogy " hátulról kötéllel rögziteni" ?

A falhoz akarod rögziteni, vagy az ajtóját bekötni vagy mit?

2017. jan. 19. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Legalább kérdezni tudnál.
2017. jan. 19. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Több ezer féle csomó létezik. Itt van szorító csomó. [link] A lényeg az, hogy a kötéllel bármit csinálhatsz, csak tolni nem tudod.
2017. jan. 19. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hátsó falát akarom a hátsó falhoz, de ez lényegtelen, a kérdés, hogy van-e olyan csomó, aminek egy végét húzva tudom szorítani, a másik vége rögzített, és nem csúszik vissza
2017. jan. 20. 11:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!