Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Új benzines makita fűrészek...

Új benzines makita fűrészek tényleg olyan rosszak?

Figyelt kérdés
Árukeresőn meg másutt is szidják, ennek ellenére 3 év garanciával adják.
2017. jan. 19. 23:03
 1/4 anonim ***** válasza:
24%

A makita hobbi gépeket gyárt, de mivel nevesebb márkának minősül, és mi magyarok egyre csóróbbak gyunk, sokan hajlamosak profi gépnek gondolni és tartós igénybevételre megvenni... na ők szidják, mert a makita benzines fűrészek nem arra valóak..

+ az se jó ha egy évben 1* van beindítva...

Mert sokan meg ezért veszik, nert úgyis csak fűtés szezonban kell és csodálkoznak hogy a "márkás" tönkrement az 1 év állásban... persze általában tele benzinnel..

2017. jan. 20. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A Makita gyárt erdészeti kategóriákat is .Ahogy manapság már minden terméknél van szinte,nem az eredeti országban,gyárban .Mondhatnám a legmárkásabbat is ,ami már Romániában készül .A Makita is átkerült németbe,de van már Kinai is.Nekem középkategóriás,és németben gyártott van.

6 éves,és egyszer még az elején 1 évet pihent,és valóban megkeményedett a membránja,nem indult .Csere után ilyen többet nem fordult elő.A másik hiba ,a müanyag olajszivattyú megkopott,és cserélni kellett .Ez más tipusnál is ugyan igy előfordul .Javitási költség kb .10 e volt ,anyaggal együtt .

Jó keverék legyen bent,és éles lánc .Ekkor semmivel sem tud kevesebbet a nagy nevűeknél .

2017. jan. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem még soha nem volt Makitám, csak azt tudom róla, amit olvastam:

A Makita saját maga egyáltalán nem gyárt benzines fűrészeket.

Viszont 1991-ben megvette a német Dolmart (ami sokak szerint manapság már a Stihl fölött áll minőségben), és a Dolmar egyes gépeinek színezése a Makita színeire történik, valamint Makita feliratot kapnak.

Az olcsó gépeit a Dolmar is, mint a Stihl meg minden nagy cég, Kínában csináltatja.

2017. jan. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

A makita leginkább hobbigép, mondjuk felső barkács kategória, persze a gépei nem rosszak azért.

Viszont fűrészben nem használnám, mert arra megvannak a speciálisan erre a területre tervezett márkák.

2017. jan. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!