Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Laminált padlót mivel ragassza...

Laminált padlót mivel ragasszak a falra?

Figyelt kérdés
A kérdés adott, laminált padlót szeretnék a falra ragasztani, kb. 10 m^2 felületre. Mit javasoltok, kinek mi vált be esetleg. A segítséget előre is köszönöm!

2017. jan. 21. 05:43
 1/6 anonim ***** válasza:
21%
Csemperagasztó.
2017. jan. 21. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Padlószegély ragasztó, vagy univerzális építési ragasztó.

Ezek kinyomópisztolyos cuccok, szóval csak akkor jók, ha sík a fal.

2017. jan. 21. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A csemperagasztóval szkeptikus vagyok, hogy fent tartja a laminált padlót. A fal viszont teljesen sík úgyhogy ezzel nem lesz gond.
2017. jan. 21. 09:13
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Építési ragasztóra szavazok és is. Nekem asztalos ajánlotta sok helyre (többek közt lambériához is)
2017. jan. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 TappancsMancs ***** válasza:
20%
Szerintem de ragaszd a falra mert "gagyi" dolog, látszani fog hogy padló van a falon. Amúgy építési ragasztó ami egy általános ragasztó, de vegyél mellé egy gyors kötésű ragasztót is mert gondolom nem tudod oda rögzíteni amíg megfogja. Ezt úgy csináld, hogy a a felületét többségében építési ragasztóval csíkozzuk és gyors kötésűt a négy sarkán, ez utóbbit nyomni utoljára és egyből a falra nyomni, mert megköt. De szerintem ne tedd a padlót a falra mert úgyis látszik hogy az padló, a fal falként teljesen megfelelő.
2017. jan. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyszerű mezei silo.Tökéletes erre a feladatra.Egy tubus vagy 600ft és nem 1500
2017. jan. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!