Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Miért csöpög a víz folyamatosa...

Miért csöpög a víz folyamatosan a bojlerből?

Figyelt kérdés
Hajdú villanybojler,tavaly költöztünk és most használunk ilyet elöszőr.Azt olvastam,hogy amikor melegít akkor a túlfolyón jön a víz,de ebből egyfolytában csöpög.A bojler nem új,egy hónapja cseréltek fűtőbetétet benne.
2017. jan. 21. 23:01
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Azért csöpög mert tágul a víz a fűtés végett, és ha kikapcsol a fűtőrendszer akkor is csöpöghet egy ideig, utána meg abbamarad. Ha folyamatosan csöpög, tényleg mindig, minden esetben akkor lehet az em zár rendesen ami elő szokott fordulni egy öregebb bojlernél hogy annyira bevízkövesedett hogy már nem zár emiatt rendesen. Fél évente nem is árt picit megnyitni hogy jöjjön ki belőle víz amivel kilöki a szutykot hogy tisztuljon. Ha már annyira gatyán van akkor lehet cserélni kell, kb 2000-3000 Ft körül van, ha ti nem tudjátok hívjatok szerelőt, az nem olcsón dolgozik.
2017. jan. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!Szerintem csere lesz.Éjszakai áramról megy a bojler és jó ideje nem kapcsolt már be,de a víz csöpög.2-3 másodperc egy csepp.Megpróbálom majd én kicserélni,talán összejön.Mégegyszer köszönöm.
2017. jan. 21. 23:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!