Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Olyan falra, ami elotte nem...

Olyan falra, ami elotte nem fal volt, es be lett falazva habteglaval es rajta polisztirollal, ha csempet teszek fel, az megtartja? Nem dobja le?

Figyelt kérdés
2008. okt. 12. 08:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Melyik oldalra akarsz csempézni? A polisztirollal szigeteltre? Ha igen, az hogyan lett felragasztva az Ytongra?
2008. okt. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Megfelelő ragasztóval szerintem nem. Más kérdés hogy egyszer nekimész és szerintem vége.
2008. okt. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

hat egy ajto lett elfalazva habteglaval es arra kerult a polisztirol lap, ra egy halo, es glett, aztan le lett festve

erre akarnek csempet tenni, mert gaztuzhely lesz oda teve es azert nem tennem csak ugy a polisztirolhoz. ezert erdekelt hogy megmarad-e rajta a csempe

2008. okt. 13. 07:21
 4/4 anonim ***** válasza:
Az első vagyok. Elvileg ragasztóval glettelt felületre simán mehet. A kérdés az, hogy a polisztirol nehogy leváljon az Ytongról. Ezt orvosolhatod néhágy kifejezetten a polisztirol felfogatására való dűbellel, amit ugyan glettelés előtt szoktak alkalmazni, de a csempe úgyis eltakarja a fejét. 2-3 ilyet befúrsz és nyugodtan burkolhatsz rá!
2008. okt. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!