Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Érdemes kádfestékkel felújítan...

Érdemes kádfestékkel felújítani egy régi kádat?

Figyelt kérdés
Olcsón szeretnénk felújítani a fürdőt.A kád régi öntvénykád,nincs semmi baja,de esztétikailag kicsit kellene javítani rajta.A festés sokat dob rajta?
2008. okt. 16. 10:58
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Igen .
2008. okt. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Újra lehet zománcoztatni, de nem a legolcsóbb ez sem.
2008. okt. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem is érdemes!

Nekem is esztétikai gondjaim vannak vele mivel nemrég vettük a lakást az előző tulaj végig maratta valami ipari sósav szerűséggel és lemarta a zománcot is nagyon csúnya lett.Nem szeretném le cseréltetni már idén elég sok pénzbe kerülne a vizes munka meg időben is sok és most kaptam egy telefon számot egy olyan embertől aki ilyennel foglalkozik.Ki jön házhoz és a helyén festi nem kell kiszedni stb...és nem is olyan drága szerintem.

2008. okt. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Néhány éve csináltam magamnak. Nem volt nagyon olcsó, de megérte mert nem kellett az egész fürdőt "szétbombázni" és a kád olyan lett, mintha új lenne. A festék neve úgy emlékszem "Renova" vagy valami hasonló, speciálisan kádfelújításra való. (akkor kb. 4-5000 forintba került)
2008. okt. 20. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Azt hiszem én is utána nézek ennek a festéknek és ha nem túl bonyolult vele ujjá varázsolni a kádat akkor nem is hívok szakembert hozzá.Megcsináltatom a párommal :)

Köszi az ötletet!

2008. okt. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Már meg is néztem és árat is találtam neten.

Renova kádfelújító zománc:

nettó: 4017 Ft.

brutto:4820 Ft.

Szerintem egyáltalán nem drága...

2008. okt. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ötödik, hatodik válaszolónak! Negyedik vagyok. Köszönöm a megerősítést! Simán meg lehet oldani házilag. A kád régi felületét ne felejtsétek el festés előtt egy kicsit (csiszolóvászonnal) lecsiszolni! Sok sikert!
2008. okt. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,megcsináltatom az emberemmel!
2008. okt. 21. 11:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!